Про компанію

Особливості тракторів Valtra A-серії, що дозволяють підвищити ефективність робіт

Особливості тракторів Valtra A-серії, що дозволяють підвищити ефективність робіт

Будучи набагато компактніше, трактори Valtra лінійки A характеризуються рядом властивостей своїх попередників – лінійок N і T. Це легкі трактора, які відрізняються маневреністю, і разом з тим гарантують необхідне зусилля на ґрунт, мають колосальний запас потужності для управління сучасними навісними пристосуваннями.

У тракторів серії А достатньо потужності для тяги плуга і спритності для годування тварин. Кабіна простора і компактна, що забезпечує ефективність роботи, яка вимагає точності і багатофункціональності. Щоденне обслуговування не вимагає ніяких зусиль, а перевірка пального, мастила тощо, не забирає багато часу.

Двигун

Відомі своєю зносостійкістю і економічністю двигуни AGCO Power забезпечують більш економну витрату пального, безшумну роботу, а також відмінний крутний момент у всьому діапазоні швидкостей.

Трансмісія

Сучасна трансмісія оснащена 12-ма передніми та 12-ма задніми швидкостями, що обумовлено наявністю двох діапазонів. 6 передач входять в стандартний для функціонування в полі діапазон швидкостей в межах від 4 до 12 км/год. Багатофункціональний рухозменшувач дає можливість зниження швидкості до 0,09 км/год.

image
image
Комфорт

Ідеальна в своєму роді ергономіка і низький рівень шуму всього лише в 75 дБ гарантують комфорт в кабінах тракторів лінійки А. Для забезпечення найкращого огляду в обмеженому просторі кабіна звужена в передній частині, що зручно при роботі на фермах або в лісі. Високий рівень комфорту моделей HiTech 4 досягається завдяки опційній підвісці кабіни.

Видимість

Кабіна розроблена таким чином, щоб оператор завжди мав хороший огляд. Унікальний в своєму роді пристрій передньої стійки гарантує поліпшену фронтальну оглядовість.

А за рахунок вигнутого вітрового скла і впроваджуваного в якості опції вікна на даху оператору видно все, що відбувається при роботі з фронтальним навантажувачем. Похилим капотом забезпечується ідеальна оглядовість дороги перед машиною.

Надпотужні ліхтарі і кращі фари основного, ближнього і дальнього світла, просторе вікно в задній частині і короткий дах гарантують прекрасну видимість в задній частині трактора. Крім цього, водійське крісло повертається на 180 градусів з метою виконання спеціальних завдань, наприклад, в лісництві.

Зносостійкість

Механізм рами кабіни відрізняється м'якими лініями з глибоко формованими елементами, як у автомобілів. Це в свою чергу призвело до більш жорсткої структури, яка позбавлена вібраційних коливань і сторонніх звуків. Висока якість збірки дверей і вікон гарантує щільне закриття і створює міцний фундамент для високоякісних деталей.

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше

11.01.2021

Огляд переваг тракторів Valtra T-серії.
дізнатись більше
перейти до всіх новин