Про компанію

Відкриття сучасного тренінг-центру на Одещині

Компанія Цеппелін Україна з радістю повідомляє про відкриття сучасного тренінг-центру на базі регіонального представництва компанії в Одеській області. На 17-му кілометрі траси Одеса-Київ, крім сервісного центру з шоурумом, ремонтної майстерні та складу запчастин, відтепер працюватиме тренінг-центр для технічних працівників компанії Цеппелін Україна та працівників інших дистриб'юторів корпорації AGCO.

   

Сучасний, комфортний та технічно обладнаний навчальний центр призначений для проведення теоретичних та практичних занять з обслуговування техніки. Тренінг-центр створений з метою постійного підвищення рівня знань сервісних інженерів та всіх технічних спеціалістів компанії Цеппелін Україна.


Перший тренінг в новому центрі вже відбувся - інструктор корпорації AGCO провів тренінг з технічного оснащення та унікальних особливостей тракторів Valtra T-серії, які зараз поступово виходять на український ринок. 


Читайте про презентацію тракторів Valtra на VALTRA & FENDT Open Day в Кропивницькому за посиланням.

Нагадаємо, що дистриб'юторський центр в Одеській області був відкритий влітку минулого року. Обслуговуванням техніки в одеському представництві Цеппелін Україна займається сертифікована команда механіків, яка щорічно проходить підвищення кваліфікації на заводах виробників в Європі і Америці. В центрі здійснюється повноцінна діагностика і капітальний ремонт техніки, а ремонтна бригада працює з виїздом в господарства - автомобіль техпідтримки в будь-який момент готовий вирушити в райони області.

   


до всіх новин

інші Новини

Переваги дискових лущильників Farmet Softer
Переваги дискових лущильників Farmet Softer

Farmet Softer – синонім лущення.

10.06.2021

08.06.2021

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна»
дізнатись більше

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше
перейти до всіх новин