Про компанію

Відкриття сучасного тренінг-центру на Одещині

Компанія Цеппелін Україна з радістю повідомляє про відкриття сучасного тренінг-центру на базі регіонального представництва компанії в Одеській області. На 17-му кілометрі траси Одеса-Київ, крім сервісного центру з шоурумом, ремонтної майстерні та складу запчастин, відтепер працюватиме тренінг-центр для технічних працівників компанії Цеппелін Україна та працівників інших дистриб'юторів корпорації AGCO.

   

Сучасний, комфортний та технічно обладнаний навчальний центр призначений для проведення теоретичних та практичних занять з обслуговування техніки. Тренінг-центр створений з метою постійного підвищення рівня знань сервісних інженерів та всіх технічних спеціалістів компанії Цеппелін Україна.


Перший тренінг в новому центрі вже відбувся - інструктор корпорації AGCO провів тренінг з технічного оснащення та унікальних особливостей тракторів Valtra T-серії, які зараз поступово виходять на український ринок. 


Читайте про презентацію тракторів Valtra на VALTRA & FENDT Open Day в Кропивницькому за посиланням.

Нагадаємо, що дистриб'юторський центр в Одеській області був відкритий влітку минулого року. Обслуговуванням техніки в одеському представництві Цеппелін Україна займається сертифікована команда механіків, яка щорічно проходить підвищення кваліфікації на заводах виробників в Європі і Америці. В центрі здійснюється повноцінна діагностика і капітальний ремонт техніки, а ремонтна бригада працює з виїздом в господарства - автомобіль техпідтримки в будь-який момент готовий вирушити в райони області.

   


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин