Про компанію

Передача потужності на ґрунт в тракторах Fendt

Передача потужності на ґрунт в тракторах Fendt
Fendt VarioGrip для оптимального тиску повітря в колесах

За рахунок великого діаметра шини задніх коліс Fendt 1000 Vario відрізняються великою площею контакту, за рахунок чого поліпшується зчеплення з ґрунтом та підвищується тяга. Але для цієї мети потрібен правильний тиск в шинах. За допомогою встановленої системи регулювання Fendt VarioGrip тиск повітря налаштовується за допомогою всього лише одного натискання на терміналі Varioterminal. Шини можна підкачувати на ходу, як і спускати. Разом з тим тягові властивості можуть зростати до 10%, зона обробки до 8, а паливні витрати зменшуватися на 8 відсотків у порівнянні з роботою при неправильному налаштуванні тиску в колесах. VarioGrip технологія, яка доступна для фланцевих і нерухомих мостів, забезпечує регулювання тиску за допомогою тільки одного натискання на кнопку навіть при взаємодії зі здвоєними шинами.

Ефективне баластування з технологією Fendt Grip Assistant

Крім тиску в колесах, баластування і робоча швидкість мають пріоритетне значення для передачі потужності до ґрунту. Удосконалена версія має назву Fendt Grip Assistant. Система миттєво зчитує тиск в колесах, оптимальну масу баласту і швидкість пересування. З урахуванням робочого агрегату або схеми баластування машини Grip Assistant рекомендується встановити окремі противаги на фронтальну зону трактора або колеса та виставити необхідну робочу швидкість.

При експлуатації в режимі Speed Select Grip Assistant вимагає оптимальний тиск в колесах і баластування для заданої швидкості. У режимі Ballast Select Assistant пропонує ідеальну робочу швидкість та тиск в колесах під зазначений баласт.

Підвіска переднього моста

Самовирівнююча автономна підвіска коліс на Fendt 1000 Vario гарантує ідеальну взаємодію передніх коліс з поверхнею ґрунту незалежно від умов і надійно попереджає розгойдування з метою досягнення підвищеного тягового зусилля. Комфорт переміщення і безпека трактора точно так само підтримуються в ході виконання транспортних робіт на швидкостях до 60 км/год. Великий хід підвіски забезпечує комфортне переміщення незалежно від навантаження. Оператор може вручну управляти ходом підвіски, наприклад, з метою приєднання фронтальної противаги без підйомника.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин