Про компанію

Передові технології колісного трактора Fendt 900 Vario

Передові технології колісного трактора Fendt 900 Vario

У тракторі Fendt 900 Vario застосовані передові технології для забезпечення економної щоденної роботи навіть при повній потужності двигуна.

Шестициліндровий двигун дозволяє досягти потужності в межах 296 – 415 кінських сил. Він відрізняється високим рівнем потужності, при цьому його конструкція ергономічна і зручна. Технологія Common Rail з тиском уприскування до 2500 бар гарантує рівномірну потужність навіть при низьких оборотах. Планові міжсервісні інтервали всіх елементів двигуна становлять 1000 робочих годин.

Всі деталі трактора і додаткове оснащення розроблені для більш вдосконаленого функціонування на низьких оборотах двигуна. Постійний крутний момент досягається в рамках діапазонів від 1150 до 1350 обертів на хвилину. Таким чином, це дозволяє Fendt iD зменшувати витрату пального з метою подовження експлуатаційного періоду.

Fendt VarioDrive гарантує безступінчате перемикання і динамічне функціонування на будь-якій швидкості. Передній і задній міст мають окремі приводи. Муфта повного приводу дозволяє крутний момент розподілити між 2-ма мостами. Потужність передається в автоматичному режимі до мосту з кращим зчепленням з поверхнею.

Передові технології колісного трактора Fendt 900 Vario
Передові технології колісного трактора Fendt 900 Vario
Готовий до будь-яких поворотів

Багатий функціонал забезпечує регулярність експлуатації, що безпосередньо відбивається на рентабельності застосування обладнання в незалежності від того, де саме воно використовується: на дорозі, в лісі чи в полі. Fendt 900 Vario можна налаштувати відповідно до ваших вимог. Модульна система гідравліки пропонує колосальний спектр можливостей. Це передбачає три версії з різними значеннями ефективності: 165 л / хв, 220 л / хв або 2 гідравлічних насоса (220 + 210 л / хв) з загальною ефективністю до 430 л / хв.

Друга контурна гідравлічна система забезпечує різний тиск і потік мастила в двох різних пристроях. Клапани можуть додатково оснащуватися муфтами UDK, DUDK і FFC. Розміри муфт можуть бути різними. Приєднання даних роз'ємів не передбачає абсолютно ніяких зусиль. Муфти DUDK і FFC можуть поєднуватися під тиском з різних сторін. З метою виконання різних операцій їх досить поміняти місцями. Fendt 900 Vario оснащений з'єднаннями для 8-ми блоків управління, 6 з яких розташовані в задній частині, а 2 знаходяться в передній.

Крім рами для зручного навішування баласту передбачені дві версії трьохточкового навішування. За допомогою висувних тяг задньої навіски вона може змінювати трактор лише з метою виконання тягових робіт. Тільки вам вирішувати, які кріплення і опції вам необхідні. При повному оснащенні Fendt 900 Vario в задній частині, список пристосувань буде складатися з трьохточкового навішування, ВВП, гідравлічних бічних упорів, з'єднувальних муфт тощо. У фронтальній частині можна встановити переднє трьохточкове навісне пристосування, ВВП, до двох передніх клапанів і вивід ISOBUS.

Максимально результативне функціонування можливе з установкою реверсивного поста управління. За допомогою пневматичної поворотної системи вдається повністю розгорнути всю платформу оператора. У режимі управління при переміщенні заднім ходом у вас завжди під рукою необхідні інструменти управління і чудовий огляд агрегатів позаду трактора.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин