Про компанію

Переваги автогрейдерів від SEM

На сьогоднішній день автогрейдери торгової марки SEM є безсумнівними лідерами ринку. Китайський бренд витіснив своїх головних конкурентів. Продукція, що поставляється в країну характеризується точністю виконання робіт та простим управлінням. Грейдери активно експлуатуються на будівельних майданчиках (профілювання поверхні, створення бічних укосів, кінцеве вирівнювання дорожнього покриття), в процесі прибирання снігу на дорогах.

Автогрейдер SEM 919

Робочий інструмент обладнання оснащений системами механічного/гідравлічного керування. Техніка працює з додатковим оснащенням - кірковщик, який застосовується з метою руйнування дорожнього покриття в процесі проведення ремонтних робіт.

Машини оснащені автоматичною системою нівелювання, яка значно спрощує роботу оператора і дає можливість досягти бажаних результатів за мінімальну кількість проходів. Автоматика нівелювання покращує технічні характеристики обладнання. Принцип роботи полягає у закріпленні лазерного приймача, який здатний контролювати висоту. Випромінювач встановлюється в зручному місці на об'єкті. Приймачу передається сигнал і визначається необхідна висота позиції відвалу.

Модельний ряд автогрейдерів SEM включає в себе дві тривісні моделі, а також повнопривідний варіант. Система охолодження машини дає можливість функціонування при температурному режимі повітря від -40 до + 55 ℃. Мотор автогрейдера відповідає стандартам Stage II. Зовнішній рівень шуму зменшений до 111 дБА. Надійне гальмування автогрейдера забезпечується барабанними гальмівними механізмами з пневмогідравлічним приводом.

Автогрейдер SEM 922

Дизайн обладнання схожий на продукцію Cat американського виробництва. Техніка обладнана зручною кабіною з чудовим оглядом. Кабіна більша за розміром на 30%, у порівнянні з конкурентними аналогами. Висота становить 1,9 метра. Передбачена система опалення та кондиціонування.

Основні переваги автогрейдерів SEM:

  • двигун відповідає стандартам викидів;
  • модернізована система охолодження;
  • швидкості можуть перемикатися під навантаженням;
  • міст з диференціалом підвищеного тертя складається з трьох секцій;
  • кабіна оператора забезпечує хорошу видимість і зручність експлуатації;
  • гідравлічна система гарантує плавність і точність роботи автогрейдера;
  • завдяки вигину відвалу значно підвищується продуктивність машини;
  • конфігурація фронтального моста збільшує кут нахилу коліс;
  • величезний вибір навісного обладнання.
до всіх новин

інші Новини

18.02.2021

Ремонт двигуна Caterpillar C9 від Цеппелін Україна
дізнатись більше

18.02.2021

Що впливає на економічність експлуатації трактора?
дізнатись більше

15.02.2021

Яке призначення глибокорозпушувача?
дізнатись більше

11.02.2021

Valtra представляє 5-те покоління тракторів серії А
дізнатись більше
перейти до всіх новин