Про компанію

Переваги комбінації Farmet Kompaktomat з дробильними котками

Переваги комбінації Farmet Kompaktomat з дробильними котками

Передпосівний комбінатор Kompaktomat використовується для ефективної підготовки посівної подушки і проробляє сім функцій всього за одну ходку. Він відрізняється тим, що робочі елементи можуть підбиратися в точності відповідно до запитів клієнта і його ґрунтовими особливостями.

Підвищена робоча швидкість з мінімальною шириною захвату пристроєм Kompaktomat досягає високого ступеня продуктивності. Вагоме значення в даному питанні має те, що за рахунок своєї грамотно розробленої конструкції та малогабаритності Kompaktomat готує посівну подушку після оранки за одну ходку. Ґрунт піддається обробці не тільки зверху, а й по всьому профілю.

Kompaktomat за один раз здійснює кілька ефективних маніпуляцій, що дозволяє вирівняти покриття поля і оптимально ущільнити його. В добре обробленому ґрунті вдається відновити капілярність і в необхідній глибині сформувати посівну подушку.

З метою створення ідеально рівного покриття Kompaktomat оснащений трьома волокушами. Фронтальна волокуша розташована перед фронтальним котком і дозволяє згладити досить масивні вади і дефекти.

Переваги комбінації Farmet Kompaktomat з дробильними котками
Переваги комбінації Farmet Kompaktomat з дробильними котками

Набір, який включає в себе машину Kompaktomat значно збільшує ступінь підготовки покриття.

Дана система здатна обробити найрізноманітніші види складних ґрунтів. Допоміжні дробильні котки, агрегатовані через задню ТТН, якісно роздрібнюють залишки.

Головною причиною для вкладення в дане придбання служить економія експлуатаційних витрат і зниження кількості проходів по полю. Готовність насіннєвого покриття і якісне дроблення ґрунту виробляється всього за один прохід.

Спочатку земля обробляється за допомогою культиватора після зими, що допомагає зробити профіль ґрунту аерувати і сухим. Далі відбувається обробка ґрунту із застосуванням Компактомата зі збільшеною робочою глибиною з дробильними котками, які виконують зворотне ущільнення посівного покриття. В результаті вдається отримати ідеально рівну поверхню з роздробленими грудками. У обробленому за даним принципом ґрунті схожість виходить рівномірною. Ґрунт ідеально справляється з водою, а подальший хімічний захист функціонує краще.

Відмінна швидкість обертання фронтальних спіральних котків і ребристі очисники задніх котків гарантують правильну роботу робочих органів навіть за умови підвищеної вологості. Підсумком ідеальної роботи виступає поєднання гребнеочисника на дробильних котках і правильної робочої швидкості 10-14 км/год. Особливо цінним фактором виступає гідравлічно керована глибина стійок зі стрілчастими лапами безпосередньо з кабіни машини. Відповідно, оператор здатний оперативно зреагувати на зміни ґрунтових умов.

У даній ситуації пристроєм виконується передпосівна підготовка до посіву маку. Робоча глибина може становити 2-3 см за умови робочої швидкості 12 км/год. Дробильні котки точно також можна застосовувати в якості автономної машини, взаємодіючи з ними без Компактомата.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин