Про компанію

Переваги Т-серії тракторів Valtra

Переваги Т-серії тракторів Valtra

Трактори Valtra лінійки Т були розроблені для того, щоб забезпечити оператору максимальний комфорт роботи.

З метою забезпечення надійності машин Т лінійки компанія Valtra самостійно виробляє всі 4 основних компоненти. Шасі, трансмісія і кабіна тракторів даної лінійки являють собою роботу дизайнерів та інженерів компанії Valtra. AGCO Power є оригінальним двигуном виробника, який відрізняється підвищеною надійністю. Моделі Т лінійки зроблені для щоденної експлуатації в максимально жорстких умовах.

Легкість використання

Компанія Valtra потурбувалася про те, щоб максимально полегшити управління трактором, його використання і обслуговування, що дає можливість сконцентруватися на виконувані дії. Інструменти управління в кабіні розміщені таким чином, щоб можна було звести до мінімуму рух оператора, здійснювати передачі за допомогою сучасного важеля дуже просто і зручно, а яскраве освітлення забезпечує якісну роботу в темний час доби. Компанія Valtra величезне значення приділила контрольним точкам щоденного обслуговування, знизила до мінімуму час, який потрібен для перевірки рівня мастила і чищення фільтрів.

Низька загальна вартість володіння

Автоматизовані міжсервісні інтервали дають можливість зниження витрат на ТО, а двигуни AGCO POWER, які оснащені системою нейтральної каталітичної нейтралізації, гарантують загальну низьку витрату робочої рідини.

Переваги Т-серії тракторів Valtra
Переваги Т-серії тракторів Valtra
Розумна рама

За рахунок підвищеної колісної бази в 2995 мм трактори лінійки Т володіють відмінною стійкістю і м'якістю ходу. У даних моделях реалізований модернізований рівень прохідності з радіусом 5,25 метра завдяки звуженому двигуну, передньому зчіпному пристрою і BOM. Разом з тим структура рами дозволила компанії Valtra розробити капот таким чином, щоб покращити видимість. Моделі лінійки Т відрізняються значним дорожнім просвітом до 60 см, а кабіна, яка розміщена нижче, робить їх найбільш компактними машинами з 6-циліндровим двигуном на ринку.

Для важких вантажів

Трактори даної лінійки відмінно справляються з великими вантажами, що пояснюється розподілом навантаження на передній і задній мости в пропорції 40/60. Підрамник фронтального навантажувача суміщений з пристроєм рами. Підйомне зусилля впровадженого фронтального навантажувача становить 51 кН в передній частині і 95 кН в задній. Висота підйому 890 мм значно полегшує взаємодію з навісним обладнанням.

Багатофункціональність

Моделі Т-серії ідеально підходить для оранки за рахунок своєї потужності, безперебійно функціонуючого двигуна і трансмісії. Для молочних і тваринницьких ферм пропонується колосальний вибір спеціальної техніки для сінокосу. Це ідеальне рішення для працівників, що відповідають за виконання складних завдань фронтальним навантажувачем завдяки запатентованому додатковому гідравлічному приводу. З метою виконання лісогосподарських робіт на машину може встановлюватися захист для днища, високоефективний насос, а також кабіна Skyview з ідеальною видимістю. Все це встановлюється на виробництві та покривається гарантією від заводу виробника.

до всіх новин

інші Новини

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше

12.05.2023

Плуг Multi Leader XT від KUHN
дізнатись більше

05.05.2023

Навісний оборотний плуг KUHN MASTER 123
дізнатись більше
перейти до всіх новин