Про компанію

Переваги використання системи Zeppelin Smart Solutions

Переваги використання системи Zeppelin Smart Solutions

Отримання точних відомостей про локації, застосування і стан техніки можуть істотно вплинути на якість роботи і загальні операційні витрати. Система Zeppelin Smart Solutions забезпечує можливість надання необхідної інформації потрібним людям у потрібний час.

Оперативне отримання інформації про весь парк техніки

Zeppelin Smart Solutions гарантує зручний і лояльний підхід, відстеження даних, управління і багато іншого. Завдяки відкритій архітектурі системи вдається переглядати відомості змішаного парку устаткування за допомогою інтерфейсу. Всі ці дані можуть без проблем передаватися в інше програмне забезпечення, спрощуючи початковий збір відомостей і повторне використання інформації в різних додатках.

Зменшення експлуатаційних витрат

Zeppelin Smart Solutions надає інформацію, яка допомагає розподіляти техніку по зонам, де вона необхідна в даний момент, роблячи її використання найбільш ефективним. Крім цього, ви можете без проблем виставити межі робочої області і вибрати налаштування системи безпеки для обмеження небажаного застосування техніки.

Вдосконалений та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Zeppelin Smart Solutions забезпечує можливість використання переваг мобільних мереж, збільшуючи область покриття і площу роботи системи.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечує можливості нового покоління, що спрощує відстеження відомостей по всьому парку і дає можливість отримання детальної інформації по кожному конкретному об'єкту.

image
image
Колосальні можливості для кращих результатів

Завдяки картам вдається оперативно знайти необхідну техніку і робочі області. Зведена інформація по парку обладнання включає в себе дані з усіх машин. Налаштування дозволяють переглядати конкретні групи машини, всю техніку в робочій області, місця експлуатації обладнання та багато іншого.

Окреме управління об'єктами

Визначення руху об'єкта в будь-який час. Контроль рівня пального, часу роботи і простою, актуальності ТО. Легкий пошук і детальний перегляд інформації про кожну окрему машину. Можливість отримати швидкий доступ до статистичних показників функціональності машини: значення лічильників мотогодин, паливних витрат.

Плюси простого планування і контролю ТО

Почати роботу можна з «вбудованих» інтервалів ТО, які рекомендовані компанією Цеппелін Україна, а потім змінювати їх виходячи з потреб парку техніки. Контроль виконаного і необхідного ТО дозволяє знизити витрати на несвоєчасно виконане або непроведене обслуговування.

Налаштування виводу повідомлень на смартфон

Визначте пріоритетність даних – діагностичні похибки, службові меседжі, помилки оператора. Завдяки системі GPS вдається точно встановити ділянки, з яких передаються повідомлення і виявити області виникнення неполадок.

до всіх новин

інші Новини

20.09.2021

Огляд кабіни гусеничного трактора Fendt 900 Vario MT
дізнатись більше

16.09.2021

Демо-тур Fendt IDEAL на Сумщині!
дізнатись більше

16.09.2021

Переваги комбінації Farmet Kompaktomat з дробильними котками
дізнатись більше

15.09.2021

Демо-тур комбайну Fendt Ideal в Харківській області!
дізнатись більше
перейти до всіх новин