Про компанію

Перші трактори Valtra вже в Україні!

Компанія «Цеппелін Україна» на Open days в Одесі та Кропивницькому презентувала в Україні найцікавіші трактори у світі – фінські Valtra, які чудово доповнюють прекрасно знані у нас німецькі машини Fendt.


Справжня фінська погода предзнаменовала появу в Україні нового фінського бренду Valtra. 6-го та 20-го березня Одесу та Кропивницький серйозно замело: спочатку падав крижаний дощ, тоді град, а після того завіяла хурделиця. Та не зважаючи на погоду на презентацію до компанії «Цеппелін Україна» доїхали усі. Це і клієнти компанії – аграрії із Одеської, Кіровоградської та сусідніх областей, і представники корпорації AGCO і звичайно ж, гості із колись далекої, а відтепер близької Фінляндії – два трактори Valtra T194 в комплектації Versu та Actice у супроводі потужних тракторів Fendt.

   

Всі, хто регулярно відвідує німецький Ганновер раз на два роки добре знає, що команда Valtra ніколи не їде додому без цілого оберемка нагород: то «Машина року», то «Трактор року», то «Трактор найвищого класу», і безперечно ж, нагорода за «Найкращий дизайн». Простіше кажучи, ходили аграрії і міркували собі, коли ж ці трактори можна буде випробувати вдома – в Україні. Так само міркували і в AGCO, до складу якої входить бренд Valtra, і в компанії «Цеппелін Україна», яка залюбки погодилася стати офіційним дилером фінських тракторів в Україні.

   

«До речі, це не прем’єра, а радше повернення бренду Valtra до нашої країни. Рівно десять років тому компанія МХП придбала 10 фінських машин, які до сьогодні напрацювали від 11 до 15 тисяч мотогодин. І лише у трьох тракторів проводилися операції по ремонту двигуна», - наголосив продукт-менеджер AGCO Сергій Лук’янець.

Першими ластівками нових Valtra в Україні, які були представлені в Кропивницькому та Одесі, стали дві 195-сильні машини Т194. Трактори серії Т з трансмісією Powershaft мають потужність двигуна від 150 до 250 к.с. і розраховані на виконання широкого спектру завдань у господарствах усіх типів. Вони знадобляться у якості основного польового трактора у господарствах, площею до 1000 га, а також чудово себе покажуть на фермі, на будівництві, і під час транспортних робіт.

Практичні фіни не просто несподівано сконструювали трактори із романтичним дизайном, вони ще й зуміли створити безвідмовні універсальні машини. Досить сказати, що Valtra надходитиме до України у трьох варіантах комплектації – Hitech, Active і Versu, що відрізняються за можливостями гідравліки та наявністю додаткових інтелектуальних систем, але кожен покупець може ледь не повністю переобладнати замовлення під себе.

Бажаєте отримати трактор рожевого кольору – матимете, хочете «лісові» шини підвищеної міцності – без проблем, можливість працювати із додатковим обладнанням - будь-ласка!


Цікаво, що фіни спромоглися створити навіть «гоночну» модель Valtra, аби продемонструвати можливості та стійкість конструкції, і розігнали трактор по льоду до 130 км/год! А за потреби можете поганяти навіть «задом наперед» - за сидінням механізатора встановлене додаткове повноцінне кермо!

«У різних регіонах України, і зокрема, в Кіровоградський, Полтавський, Одеській області дедалі більшої популярності набувають трактори Fendt. В господарствах їх охоче використовують завдяки високому комфорту роботи, економічності та підвищеній продуктивності цих машин. Особливо це стосується сегменту потужності понад 300 к.с. Відповідно, ми переконані, що у сегменті потужності від 150 до 250 к.с. трактори Valtra набудуть не меншої популярності. Ці машини входять до дещо нижчого цінового сегменту, однак за якістю справедливо входять до техніки преміум-класу. Особисто у мене немає жодних сумнівів у тому, що фінські трактори відразу ж завоюють прихильність аграріїв», - вважає керівник відділу продажу сільгосптехніки «Цеппелін Україна» Андрій Король.

Презентували Valtra разом із Fendt 936 Vario, Fendt 1050 Vario та Fendt 724 Vario в Одесі гучно – із щедрим пригощанням, офіційними виступами та чудовою концертною програмою. Адже компанія «Цеппелін Україна» відповідально ставиться і до роботи, і до святкувань. Хоча як може бути інакше – про сервіс компанії українські аграрії відгукуються або добре, або дуже добре.


Керівник відділу сервісу «Цеппелін Україна» Олександр Шаповал наголосив, що усі інженери та служби компанії готові до повноцінного і так само якісного супроводу тракторів Valtra в Україні.

Що ж думають про перспективи фінських тракторів в Україні гості заходу – представники господарств? Та те саме, що і про Fendt! Провели опитування, мабуть, чоловік 15: всі вони або вже працюють із Fendt, або планують невдовзі придбати Fendt, або ж відтепер розриваються у муках вибору поміж Fendt і Valtra! Ну, так і має бути: обирати краще серед найкращого!

Більше фото з заходу дивіться у розділі Фотогалерея.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин