Про компанію

Перший в Україні трактор Massey Ferguson MF7726 Dyna-VT - вже у щасливого власника

27 квітня 2017 року компанія «Цеппелін Україна» офіційно передала господарю ексклюзивний 280-ти сильний трактор Massey Ferguson MF7726, оснащений сучасною безступінчастою трансмісією Dyna-VT. Щасливим власником цієї потужної машини став керівник СТОВ Гаврилюк (с. Велика Комишуваха, Барвінківський р-н, Харківська обл.) - Олександр Михайлович Гаврилюк. Господарство займається вирощуванням зернових та технічних культур, зокрема: пшениці, соняшнику, рапсу, кукурудзи, гороху.


Під час урочистої передачі трактора регіональний представник компанії «Цеппелін Україна» - Антон Петренко - вручив керівнику СТОВ Гаврилюк сувенірний позолочений ключ від Massey Ferguson – як власнику ексклюзивного MF7726 Dyna-VT.


Володар новенького вогняно-червоного красеня MF7726 Dyna-VT зазначив, що шукав для свого господарства машину, яка б поєднувала в собі як потужність, так і економічність двигуна. Окрім цього, ключовим моментом було те, щоб трактор мав високу вантажопідйомність навіски та міг стабільно працювати на дуже низьких швидкостях, без втрати потужності на ВВП. Адже господарство планує використовувати його з 6-ти корпусним плугом, причіпним завантажувачем вагонів зерном та причіпним мульчером за допомогою якого можна швидко та якісно упорядкувати узбіччя доріг, забираючи зайву рослинність.

Ексклюзивний трактор Massey Ferguson MF7726 Dyna-VT ідеально підходить для цих робіт і володіє вищезазначеними характеристиками. Його робоча швидкість: 0,02 – 35 км/год. Машина обладнана оригінальною та кращою на даний момент безступінчастою трансмісією Dyna-VT, яка дозволяє максимально передати потужність і забезпечує високий ККД при передачі крутного моменту на колеса. Завдяки трансмісії Dyna-VT постійно підтримується задана швидкість при мінімальній витраті палива.


Окрім цього, трактори Massey Ferguson серії 7700 обладнані високопродуктивною гідравлічною системою з триточковою навіскою вантажопідйомністю до 9300 кг, що дозволяє експлуатувати трактор при виконанні важких робіт. Секції гідророзподільників оснащені декомпресійною системою, що значно полегшує підключення і відключення обладнання.

Олександр Гаврилюк зазначив: обрав для придбання трактора саме компанію «Цеппелін Україна» через її багаторічний досвід, надійність, і те, що фахівці компанії, окрім послуг продажу, надають клієнтам повний цикл кваліфікованого сервісного обслуговування техніки.


Модельний ряд колісних тракторів Massey Ferguson в компанії «Цеппелін Україна» включає в себе більше десятка моделей, що дає можливість підібрати для кожного господарства машину необхідної потужності. На сьогодні компанія пропонує трактори Massey Ferguson потужністю від 40 до 370 к.с., які ефективно справляються з будь-якими поставленими завданнями: передпосівна підготовка ґрунту, внесення добрив та транспортні роботи під час збирання врожаю.

Компанія «Цеппелін Україна» постійно поповнює модельні ряди новинками агроринку, адже переконана, що справжні поціновувачі надійної, потужної та продуктивної техніки гідно оцінять їх.

до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин