Про компанію

Поставка Fendt 700 серії на підприємства Львівської та Одеської областей

Компанія Цеппелін Україна продовжує поставляти передові технології для розвитку аграрної галузі країни. Ми вважаємо, що потужний і сучасний машинно-тракторний парк - запорука успіху будь-якого аграрного підприємства.

Цього літа компанія продовжила співпрацю з «Агро ЛВ Лімітед» і поклала початок новій співпраці - з Одеським приватним підприємством «Сервіг».

«Агро ЛВ Лімітед» - провідне сільськогосподарське підприємство Львівщини з виробництва елітних сортів картоплі. Також підприємство вирощує і реалізує пшеницю, кукурудзу, ріпак, цукровий буряк та моркву. Працює як на вітчизняному, так і на зарубіжних ринках. Одеське ПП «Сервіг» - також спеціалізується на вирощуванні пшениці, кукурудзи, а також соняшнику та кормових коренеплодах.

Цеппелін Україна, офіційний дилер світових виробників сільськогосподарської техніки Fendt, Massey Fergusson, Challenger і інших марок, поставила львівському господарству трактори Fendt 700 серії, а саме було відвантажено два трактори Fendt 724 в комплектаціях Power і Profi +, а одеському ПП «Сервіг» - перший в Україні трактор Fendt 722 в комплектації Profi +.

 

Цеппелін Україна співпрацює з «Агро ЛВ Лімітед» вже більше 5 років. Результати вражаючі: в автопарку підприємства вже 11 тракторів Challenger і трактори Fendt 900 серії - а саме - Fendt 936 Vario.

Співпраця між підприємствами взаємовигідна. Умови розроблені за абсолютно новою для нашої країни схемою: нова техніка поставляється на підприємство, на додаток до неї йде повний пакет з гарантійним та сервісним обслуговуванням. Після закінчення трирічного користування, машини повертається і продаються як вживана техніка.

Така програма вже давно успішно реалізує себе на ринках Європи і всього світу. Особливістю моделі є те, що саме підприємство платить тільки за фактично виконану роботу за допомогою поставленої техніки. Це означає, що господарство може самостійно управляти своїми витратами, чітко знаючи скільки мотогодин буде витрачати техніку в кожному місяці. Все це дозволяє значно заощадити кошти господарства і вкласти їх в інші потреби підприємства.

  

Для забезпечення найбільш продуктивної роботи на новій техніці, компанія Цеппелін Україна займається консультуванням і навчанням персоналу сільськогосподарських підприємств. Без відриву від виробництва, на базі самого підприємства, кваліфіковані фахівці Цеппелін Україна проводять навчальні курси і огляди техніки. По закінченню навчання всі співробітники отримують сертифікати.

Щоб отримати додаткову інформацію про можливості такої програми співпраці зателефонуйте нам за телефоном 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин