Про компанію

З'явився новий фронтальний навантажувач MF 9305 Xtra від Massey Ferguson.

Серія фронтальних навантажувачів MF 9000 поповнилася новою машиною - MF 9305 Xtra, яка зайняла вільну нішу між моделями Massey Ferguson 9205 і 9306 Xtra.

Новий навантажувач являє собою багатофункціональне рішення для виконання навантажувальних, розвантажувальних та інших робіт в умовах сільськогосподарських ферм. MF 9305 Xtra є абсолютно новою моделлю, а не модифікованою версією попередніх машин, тому покупці зможуть виявити в комплектації нового навантажувача обладнання, властиве машинам більш високого рівня.

Ідеально поєднуючи перевірені технології з інноваційними рішеннями, виробники змогли створити високоефективний навантажувач середнього класу. За рахунок свого компактного виконання MF 9305 Xtra вкрай ефективний при роботі в обмежених умовах всередині споруд. MF 9305 Xtra характеризується вантажопідйомністю 3 тонни і забезпечує підйом вантажів на висоту до 5800 мм. При цьому 3,6 літровий дизельний двигун Deutz потужністю в 100 к.с., що відрізняється високою паливною ефективністю, забезпечує погрузчику мінімальну витрата палива. Шасі навантажувача відрізняється компактним виконанням і в залежності від уподобань покупця може комплектуватися 20 або 24 дюймовими колесами і має кілька конфігурацій кабіни оператора.

Фронтальний навантажувач MF 9305 Xtra оснащений трансмісією гідростатичного типу, що працює у двох діапазонах швидкостей, що дозволяє оператору плавно регулювати швидкість руху машини від 0 до 40 км/год. Для управління навантажувачем є можливість вибору одного з 3-х напівавтоматичних режимів, що дозволяє забезпечити його оптимальну маневреність в залежності від умов роботи і виконуваних операцій.

Гідросистема має 4 регульованих електрогідравлічних розподільника, завдяки яким оператор може одночасно керувати трьома робочими функціями без втрати потужності й точності виконання робіт.

Кабіна навантажувача MF 9305 Xtra виконана в ергономічному стилі та відрізняється зручністю і простотою експлуатації. Управління всіма основними функціями штанги, а також додатковим обладнанням відбувається за допомогою багатофункціонального джойстика. Головна інформація про роботу устаткування наочно відображена на цифровому дисплеї.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Massey Ferguson.
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин