Про компанію

Переваги офіційного дилера

 

Компанія «Цеппелін Україна» - офіційний дилер AGCO в Україні. У нашому асортименті обладнання цілого ряду визнаних лідерів сільськогосподарської галузі: Сhallenger, Fendt, Massey Ferguson, Gregoire-Besson, Rabe, Bourgault та ін. Купуючи оригінальну техніку цих брендів у нас, ви можете розраховувати на низку переваг:

1. Широкий асортимент
Ми допоможемо Вам підібрати машину з урахуванням вимог вашого підприємства. Менеджери компанії нададуть вибір варіантів спецтехніки, які ідеально підійдуть вам за технічними характеристиками і запропонують вигідні умови фінансування. При цьому "Цеппелін Україна" гарантує високу якість спецтехніки.

2. Комплексний підхід
Ми не тільки реалізуємо спецтехніку, але і надаємо повну консультаційну підтримку починаючи з моменту вибору моделі і до кінця терміну використання машини. Ви зможете звернутися до нас з питань введення техніки в експлуатацію, сервісного обслуговування, ремонту.

  

3. Професійне обслуговування
Ми гарантуємо професійний підхід до обслуговування і ремонту спецтехніки. Звернувшись до нас, Ви в рази скоротите терміни простоїв, так як фахівці компанії добре розбираються в конструкціях і в системах техніки всіх представлених брендів. Розвинена мережа дилерських представництв зробить якісний сервіс доступніше. Ми зацікавлені в тому, щоб ваші машини працювали якомога довше, а бізнес процвітав.

4. Віддалений моніторинг стану техніки
Більшість моделей сільськогосподарської техніки обладнуються системами віддаленого моніторингу. Дані про стан машини відправляються на комп'ютер і обробляються фахівцями компанії. Так, ви зможете уникнути поломок і простоїв. Крім цього, на всі представлені моделі поширюється гарантія.

  

5. Вигідні спецпропозиції і умови фінансування
Ми регулярно пропонуємо вам знижки на спецтехніку. Подивитися акції, що діють на даний момент, можна в розділі Спецпропозиції. Також наша компанія надає можливість придбання техніки в розстрочку або на умовах лізингу. Вибравши фінансову оренду ви не зобов'язані викуповувати машину, так як ми пропонуємо програму Trade In - зворотний викуп техніки. Завдяки Trade In ви зможете регулярно оновлювати свій автопарк кожних 3-4 роки, отримуючі більш сучасні і продуктивні моделі.

Відчуйте всі переваги покупки сільськогосподарської техніки у офіційного дилера з компанією «Цеппелін Україна». Зв'язатися з нами можна по телефону 0 800 300 350. Дзвінки по Україні безкоштовно.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин