Про компанію

Переваги самохідних обприскувачів Apache

Своєчасна і якісна обробка посіву - запорука високого врожаю. Саме тому для кожного сільськогосподарського підприємства важлива наявність надійної і ефективної спецтехніки. При цьому вона повинна відрізнятися низькими експлуатаційними витратами, легким керуванням і невеликою вагою. Саме ці вимоги взяли конструктори компанії Equipment Technologies для розробки самохідного обприскувача Apache.

Сьогодні Apache пропонує три моделі - AS720, AS1020 і AS1220. Вони не комплектуються дорогими вузлами (за рахунок чого знижується вартість володіння), оснащуються сучасними системами точного землеробства (завдяки чому забезпечується висока якість обробки), а також мають меншу, порівняно з конкурентними моделями, вагу, що гарантує мінімальне ущільнення грунту.

  

Обприскувачі обладнані двигунами Cummins TIER III. Діапазон потужності техніки від 160 до 215 к.с. У комплексі з механічною трансмісією досягається максимальна надійність роботи двигуна, економія палива і збільшується термін експлуатації техніки. Агрегат розташований в передній частині самохідного обприскувача Apache, за рахунок чого спрощується щоденне обслуговування.

Невелика вага обприскувачів Apache забезпечує менше споживання палива, оскільки немає необхідності в більш потужному двигуні для роботи навіть з повним баком. Навантаження на передні і задні колеса розподіляється в співвідношенні 70/30: передні колеса не провалюються під час роботи, а задні в постійному контакті з грунтом - забезпечується маневреність навіть на слизькому грунті.

Осі Apache готові до будь-яких випробувань, з якими вони можуть зіткнутися на поле в будь-яку секунду. Ширина колії обприскувача на замовлення дилера може бути регульованою в діапазоні 3,05 - 4,06 м, або фіксованою з шириною в 3,05 м. Обприскування може проводитися з частково розкладеними штангами.

  

Об’єм поліетиленового (або, за замовленням, з нержавіючої сталі) бака універсального обприскувача Apache варіюється від 2850 до 4542 літрів. На машині встановлена система активного промивання, завдяки чому забезпечується чистота і правильне дозування спецзасобів для обробки рослин. Об’єм преміксера для заливки активної речовини - 26,5 л. Ширина захоплення штанги - від 24 до 42 метрів. Робоча швидкість техніки становить від 20 до 25 км/год з нормами виливу від 30 до 500 літрів/гектар.

Комплектація кабіни обприскувача базової моделі:
  • ємнісний сенсорний дисплей розміром 7 ";
  • сучасний новий джойстик ET;
  • вибір управління швидкістю: педаль/джойстик;
  • камера заднього виду для контролю процесу обприскування при русі вперед, а також при включенні заднього ходу;
  • клімат-контроль.

Дізнатися більше про технічні характеристики обприскувачів серії AS можна в розділі техніка Apache. Щоб купити сільськогосподарське обладнання, зверніться до представників компанії Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350. Фахівці компанії забезпечать вам повну інформаційну підтримку на всіх етапах придбання спецтехніки.

до всіх новин

інші Новини

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше

12.05.2023

Плуг Multi Leader XT від KUHN
дізнатись більше

05.05.2023

Навісний оборотний плуг KUHN MASTER 123
дізнатись більше
перейти до всіх новин