Про компанію

Презентація гусеничних тракторів Challenger серії MT700E у рамках "Агро 2015"

Компанія «Цеппелін Україна» представила найпотужніший гусеничний трактор - MT775E - на виставці «Агро 2015». Новий трактор має номінальну потужність в 400 к.с. і максимальну потужність в 431 к.с. (на 50 к.с. більше, ніж у поточної моделі MT765D). Збільшена потужність, економічність і поліпшений захист грунту.

Challenger серії MT700E:

MT755E     MT765E    MT775E
Двигун: AGCO POWERAP98-4 AP98-4 AP98-4 
Номінальна потужність* при 2100 об/хв             350 к.с.375 к.с.400 к.с.
Макс. потужність* при 1900 об/хв378 к.с.405 к.с.431 к.с.
Макс. обертаючий момент* при 1500 об/хв1685 Нм1808 Нм1921 Нм

* Відповідно до норм ECE R120

Три нові моделі серії MT700E поставляються з новим, семициліндровим двигуном AGCO Power™, який спеціально спроектований і побудований для застосування в сільському господарстві. Цей двигун забезпечує більшу потужність при меншому споживанні палива - до 5 відсотків - у порівнянні з попередніми двигунами, в той же час, відповідаючи нормам щодо викидів Stage 3.

Характеристики Challenger MT700E:
  • Новый 7-циліндровий двигун AGCO POWER™ Stage III/Tier 3 об'ємом 9,8 літри
  • Збільшена ємність паливного бака
  • Нова конструкція капота та радіатора для поліпшення охолодження і полегшення очищення
  • Додатковий високопотужний гідравлічний насос потужністю 321,8 л/хв
  • Підвищений комфорт оператора
  • Ексклюзивні опції доступні для системи Mobil-Trac™


Новий 7-циліндровий двигун AGCO POWER™ об'ємом 9,8 літра. Серія MT800E - перші гусеничні трактори, в яких встановлено новий 7-циліндровий рядний двигун AGCO Power™ об'ємом 9,8 л. Він був розроблений і побудований на новому заводі AGCO на території Nokia, Фінляндія.

Збільшена ємність паливного бака. Ємність паливного бака в моделях Challenger MT700E була збільшена на 47 відсотків - до 773 літрів. У поєднанні з економічністю нового двигуна, це дозволяє операторам проводити більше часу в полі між заправками, що призводить до ще більш високого рівня продуктивності.

Нова конструкція капота і радіатора для поліпшення охолодження і полегшення очищення. Новий капот не тільки надає Challenger MT700E більш агресивний вигляд, але і дозволяє встановити нову систему охолодження двигуна.

На відміну від трьохрядних радіаторів, використовуваних в попередній моделі MT700D, в MT700E використовується нова двоступенева конструкція. На додаток до поліпшеного повітряного потоку і охолодженню, компактна конструкція забезпечує більш легкий доступ для очищення.

Опціональний високопотужний гідравлічний насос. У стандартній комплектації встановлений насос, продуктивністю в 224 л/хв, однак все гусеничні трактори серії MT800E доступні з опціональною системою потужністю 321,8 л/хв.

Висока швидкість потоку масла призводить до швидкодії при роботі з широким асортиментом гідравлічно керованих знарядь.

Підвищений комфорт оператора. На додаток до м'якого перемикання передач, Challenger також отримав додаткові поліпшення в серії MT700E для підвищення комфорту оператора, продуктивності і збільшення довговічності.

Серії MT755E і MT765E оснащені пневматичним сидінням, при цьому сидіння серії Deluxe VRS, обтягнуті тканиною (шкіра є опцією), встановлені в поточній топовій моделі, є стандартом для MT775E.

У топ-моделі встановлені добре відомі вогні Nightbreaker™ в якості стандартного обладнання. Ці вогні, що споживають дуже мало електроенергії, забезпечують неперевершений рівень освітлення, який знижує навантаження на оператора.

Крім того, всі три гусеничних трактора можуть поставлятися з вентильованими шкіряними сидіннями Deluxe VRS. Цей розкішний варіант оснащений вбудованою системою підігріву та охолодження яка забезпечує ще більш комфортабельні умови роботи для оператора.

Система AutoGuide 3000™ є новою, комплексною та доступною системою, яка призначена для забезпечення високого рівня точності для фахівців сільського господарства. Дана система останнього покоління проста у використанні і повністю масштабується з точністю від суб-метра до сантиметра.

Нова система управління активується безпосередньо з 7,4-дюймового дисплея центру управління трактором, усуваючи необхідність у додатковому екрані. Також можливе активувати управління за допомогою системи управління автоматизацією разворотной смуги One-Touch ™.

Ексклюзивні нові варіанти шасі для системи Mobil-Trac™. Challenger є першим і єдиним трактором, спеціально розробленим для експлуатації на гумових гусеницях. У новій серії MT700E встановлена унікальна система Mobil-Trac™ для неперевершеного зчеплення при низькому ущільненні.

На додаток до широкого вибору гусениць і опорних катків, новий трактор серії MT700E оснащений новими 34-дюймовими (864-міліметровими) гусеницями General Ag і Extreme Ag. Для забезпечення максимального зчеплення, MT700E тепер доступні з додатковими вантажами встановлюються на візку для підтримки співвідношення ваги-потужності на оптимальному рівні, при цьому знижуючи ущільнення грунту і захищаючи сільськогосподарські культури.

Нові три моделі серії MT700E були розроблені з урахуванням відгуків клієнтів. Вони являють собою трактори наступного покоління їх виробництво почалося навесні 2014 року. Перші поставки в Європу - літо 2014.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин