Про компанію

Причіпний пристрій від Krampe для всесезонного використання

Міжнародна компанія Krampe, представник галузі побудови транспортних конструкцій, анонсувала випуск нової моделі причіпного пристрою з індексом DA 34 «Roadrunner». Відмінними характеристиками нового причепу є підвищена місткість за рахунок збільшення обсягу і гарна маневреність.

Метою розробки конструкції нової моделі причепа було задоволення потреби клієнтів компанії в оптимізації їх транспортних ланцюжків шляхом використання конструкцій більшого обсягу і витривалості. При цьому, габарити причіпного пристрою дозволяють маневреності залишатися на високому рівні і не зменшують зручності використання.

Загальна вага пристрою не перевищує 20 тонн. З огляду на наявність в конструкції двох поворотних кіл причепа, подібну вагу можна вважати великим досягненням інженерів Krampe. Нове причіпний пристрій володіє місткістю в 47 м куб. при вазі корисного навантаження 24 т.

Завдяки довжині в 9 метрів причіп має високу маневреність, що робить більш простим та зручним перевезення в важких умовах, їзду по нерівних дорогах і їзду заднім ходом. В якості ще однієї переваги можна виділити вищу, ніж у моделей-попередників, економічність.

Варто зазначити, що Krampe DA 34 «Roadrunner» призначений для всесезонного використання. Завдяки установці шин високого тиску з'являється можливість експлуатації пристрою в зимовий сезон. Подібні технології дозволяють звести до мінімуму знос шин і зменшують витрату палива, а також роблять хід конструкції більш легким.

Познайомиться з новими моделями агро-техніки і технологічними рішеннями ви можете в розділі Сільськогосподарська техніка


до всіх новин

інші Новини

28.09.2020

Лідер на ринку - самохідний обприскувач Berthoud Raptor
дізнатись більше

25.09.2020

Мехобробка та відновлення деталей спецтехніки з надточним верстатом Rottler EM105H
дізнатись більше

24.09.2020

Огляд потужної 700-ї серії тракторів Fendt
дізнатись більше

21.09.2020

Fendt 900 Vario MT - для тих, хто цінує переваги гусеничних тракторів.
дізнатись більше
перейти до всіх новин