Про компанію

Самохідні обприскувачі Berthoud RAPTOR - Ваш надійний партнер!

В обприскувачах Berthoud RAPTOR інженери вдало поєднали можливості старшої моделі Boxer з новими пристроями причіпного обприскувача TENOR і створили вражаючі по дизайну та параметрам машини.

raptor-4_37456.jpg

З варіантом виконання, де кабіна розташована по центру й зі встановленою передньою (або задньою) штангою, RAPTOR пропонує сьогодні ринку кілька модифікацій самохідних обприскувачів із найбільш продуманою комплектацією.

raptor-2_79352.jpg

У обприскувачів Berthoud RAPTOR об’єм баку становить від 3200 до 5200 літрів, а довжина штанги - від 24 до 44 метрів. Таким чином, покупець має можливість підібрати техніку відповідно до своїх потреб. Дані параметри забезпечують істотні переваги в плані підвищення продуктивності:

  • привід на гідростатиці з моторедукторами;
  • мотор DEUTZ;
  • швидкість близько 40 км/год.

Ці обприскувачі розроблялися з урахуванням можливості обробки великих площ з максимальним комфортом і високою продуктивністю. Стабільність машинам з високим кліренсом гарантує підвіска на центральній осі, а чудова маневреність забезпечується за рахунок трикутного шарнірного блоку, встановленого на задню хитну вісь.

Кабіна

Кабіна самохідних обприскувачів простора, з хорошою оглядовістю. Вхідні двері встановлені ​​в задній частині, тому шум і пил під час роботи в салон не потрапляють. Крісло водія базується на пневматичному вузлі та забезпечує йому комфорт навіть при тривалій роботі.

Насос

Відцентровий 2-х секційний насос Omega входить у стандартну комплектацію. Агрегат відрізняється високою продуктивністю і майже не вимагає обслуговування.

Труби

Вихідні труби та труби для дренажу, які розташовані на днищі основної ромбоподібної ємності, знижують масу хімічних залишків після обприскувань. У конструкції машини передбачені відсіки для розміщення одягу, ємностей, інструментів і завантажувальний бункер. Все це приховано бортовими панелями.

41.jpg

raptor-7_25844.jpg

Розпродаж складу обприскувачів Berthoud https://zeppelin-agro.com.ua/lp/offer/berthoud2018aug/

до всіх новин

інші Новини

Переваги дискових лущильників Farmet Softer
Переваги дискових лущильників Farmet Softer

Farmet Softer – синонім лущення.

10.06.2021

08.06.2021

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна»
дізнатись більше

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше
перейти до всіх новин