Про компанію

Сінні граблі Fendt Former 12555 X: впевнений крок до електричного майбутнього

Сьогодні високий потенціал і великі перспективи використання в сільськогосподарській техніці електроприводних технологій є загальновизнаними і не вимагають доказів. Корпорація AGCO почала активні дослідження в даній області ще в 2001 році. З тих пір було реалізовано низку проектів, спрямованих як на розробку ходового електроприводу для тракторів, так і на оптимальну передачу генеруючої електроенергії на навісні знаряддя машини.


Цього року світовий виробник представив нові чотирьох роторні сінні граблі Fendt Former 12555 X інноваційної конструкції з інтегрованим електроприводом, підключеним безпосередньо до гнізда знаряддя, які будуть доступні на ринку в другій половині 2016.

Fendt Former 12555 X повністю відповідає вимогам AEF і працює з постійним електричним струмом напругою 700 В, який подається на електроприводи, індивідуально встановлені на кожному роторі. Крім високого крутного моменту, який здатний моментально розвивати електродвигун, і очевидних переваг екологічної чистоти обладнання, використання електроприводів дозволяє значною мірою спростити конструкцію машини. Таким чином, відпадає необхідність окремого корпусу, редуктора і підшипників. При цьому завдяки надійній і високоточної силовій електроніці в Fendt Former 12555 X реалізовано управління кожним електродвигуном окремо.

 

Таким чином, електричні сінні граблі Fendt Former 12555 X в порівнянні з механічним навісним обладнанням надають цілий ряд переваг, які виражаються в істотному спрощенні регулювання та обслуговування обладнання, зниженні споживання палива, а також виключенням ризиків, пов'язаних із забрудненням оброблюваного кормового матеріалу маслом та іншими мастильними матеріалами. Всі ці фактори забезпечують більш високу ефективність і рентабельність машини.

Завдяки точному регулюванню кожного окремо електроприводу, сінні граблі Fendt Former 12555 X відрізняються тонким регулюванням швидкості обертання роторів, незалежно від швидкості руху тракторів і частоти обертання двигуна. Це дозволить легко оптимізувати агрегат для роботи з різними видами кормових культур. Можливість відключити обертання будь-якого з роторів сприяє більш безпечній та ефективній роботі граблів на смузі розвороту.

Познайомиться з новими моделями агро-техніки і технологічними рішеннями ви можете в розділі Сільгосптехніка.

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше

11.01.2021

Огляд переваг тракторів Valtra T-серії.
дізнатись більше
перейти до всіх новин