Про компанію

Сила - в універсальності

Сила - в універсальності

Поряд зі звичайною зерновою жаткою важливе місце займає приставка-початковідокремлювач для збирання кукурудзи на зерно. Шести-, восьми- і дванадцятирядна приставки CONSPEED повністю відповідають високій продуктивності зернозбиральних комбайнів CLAAS. Ці приставки розроблені і виготовляються заводом CLAAS BadSaulgau (БадЗаульгау) на півдні Німеччини. Крім CONSPEED цей завод виготовляє весь модельний ряд машин для заготівлі зелених кормів, а також всі приставки до кормозбиральних комбайнів JAGUAR.

Дбайливе відділення качанів

Важливою особливістю конструкції початковідокремлювача CONSPEED є використання простягаючих вальців конічної форми, що забезпечує змінну швидкість протягування стебел. Тобто при входженні в русло початковідокремлювача стебло захоплюється тоншими кінцями вальців і спочатку повільно простягається вниз, а в процесі переміщення стебла вздовж вальців швидкість протягування збільшується майже вдвічі. Завдяки цьому низько розміщені початки дбайливо відокремлюються від стебла відривними пластинами, а верхня частина стебел без качанів прискорюється і видаляється з русла з максимальною швидкістю, звільняючи вже відокремлення качанів шлях до шнек приставки.

Для кращого подрібнення стебел використовують так звані «гібридні» простягаючі вальці, кожен з яких в передній частині оснащений чотирма ножами, які вже в процесі відділення качанів частково подрібнюють нижню товсту частину стебел. Задня частина гібридних вальців має шість загартованих подовжених ребер, які надійно захоплюють і простягають стебла до ножів подрібнювача. Крім того, гібридні вальці мають ефект самоочищення, що гарантує надійну роботу приставки CONSPEED на засмічених бур'яном ділянках.

Подача початків Звичайні конічні вальці Гібридні вальці з подрібнювачем

Завдяки компактному виконанню приводів і роторного подрібнювача конструкторам фірми CLAAS вдалося практично «притиснути» русла початковідокремлювача до поверхні поля, тобто вони розміщені з мінімально можливим «підйомом», що гарантує надійне відділення низько розташованих качанів і роботу приставки навіть при збиранні полеглої кукурудзи. При роботі в украй важких умовах приставки опціонально можуть бути обладнані бічними шнеками з гідроприводом для прибирання полеглої кукурудзи.

Слід зауважити, що регулювання зазору між видільними пластинами приставки CONSPEED проводиться з кабіни комбайна за допомогою централізованої електрогідравлічною системи.

Ефективний і універсальний подрібнювач стебел

Пара ножів, розміщених під кожним руслом і що обертаються в горизонтальній площині, інтенсивно подрібнюють стебла, що надходять з русла. Відразу ж після збирання кукурудзи поле повністю готове до обробки грунту. Якщо Ви бажаєте залишити снігозатримувальні «лаштунки» з неподрібнених стебел, то можна не використовувати ножі подрібнювача в одному або декількох руслах. Для цього кожен ротор подрібнювача має індивідуальний привід через рухливу зубчасту муфту в масляній ванні, яка може бути виведена із зачеплення за лічені секунди.

Ширина перетворюється в компактність

Шести- або восьмирядну приставку Ви можете перевести з робочого положення в транспортне прямо з кабіни одним натисканням на кнопку. Зовнішні елементи початковідокремлювача складаються за допомогою електрогідравлічного приводу, завдяки чому ширина машини стає не більше трьох метрів. При розкладанні в робоче положення елементи приводів з'єднуються автоматично. Дванадцятирядна приставка транспортується на спеціальному візку (може також використовуватися переобладнана візок для зернової жатки). Завдяки традиційним для комбайнів CLAAS централізованого фіксатора і багатофункціональної муфті Ви можете навісити приставку всього за дві хвилини.

Слід у слід уздовж рядків

Відчутне зменшення навантаження на комбайнера забезпечує система автоматичного рульового управління AUTO PILOT. Два механічних датчика визначають положення приставки щодо рядків. При будь-якому відхиленні вони автоматично вирівнюють напрям руху комбайна чітко уздовж рядків. Завдяки цьому процес збирання відбувається на великій швидкості і без втрат, навіть в умовах поганої видимості. Крім того, зменшується стомлюваність комбайнера, адже його увага в більшій мірі переноситься від управління на контроль і забезпечення якості технологічних процесів процесів комбайна.

Познайомиться з новими моделями агро-техніки і технологічними рішеннями ви можете в розділі Сільгосптехніка.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин