Про компанію

SIMA Innovation Awards - золота медаль для Fendt

В ході прес-конференції 24 листопада напередодні SIMA 2017* в Парижі, було оголошено, що компанія Fendt спільно з партнером Trelleborg виграла золоту медаль за систему змінного тиску (VIP™). Компанії розробили інтуїтивний комплект коліс для комбайнів, який регулює тиск у шинах відповідно до рівня заповнення зернового бункера.

Пояснюючи партнерство з Trelleborg, маркетинговий директор Fendt - Роланд Шмідт зазначив:

«Після введення інтегральної системи регулювання тиску в шинах VarioGrip на тракторах Fendt, цілком очікувано, що ми повинні звернути увагу на рішення в сфері технологій збирання. Тому розвиток інтелектуального переднього колеса для комбайнів - це логічне продовження технічного прогресу, яке внесе свій вклад в напрямок захисту ґрунту».


Система VIP™ включає в себе інтелектуальне переднє колесо, яке автоматично регулює тиск комбайна в шинах відповідно до поточного навантаження. У розрахунки цієї системи також включені такі параметри як вага комбайна і рівень наповненості зернового бункера. Мета безперервного вимірювання і регулювання тиску - досягнення максимальної площі контакту передньої шини на весь період роботи. Таким чином тиск розподіляється по всьому полю, що зменшує ущільнення грунту, забезпечуючи активний захист під час збору врожаю.

Технічно, система VIP™ оснащена декількома датчиками, які постійно вимірюють різні параметри, в тому числі вагу вантажу, рівень тиску на шини і температуру. Дані обробляються в електронному центральному процесорі, який управляє компресором шини і клапана. Це забезпечує гнучке регулювання тиску в шинах. Вся система VIP™ вбудована в обід колеса і управляється оператором за допомогою програми.

Інтелектуальна система регулювання тиску в шинах також працює на зернозбиральних комбайнах Fendt з компенсацією нахилу AutoLevel при роботі на схилах. В даний час проходять випробування системи на зернозбиральних комбайнах Fendt (серії від X до P) в різних умовах.

*SIMA Innovation Awards, заснована в 1931 році. Премія стежить за передовими інноваційними розробками, технологіями та сервісами в сільському господарстві. Особливі нововведення, подібні системі VIP™, отримують золоту медаль.до всіх новин

інші Новини

28.09.2020

Valtra A95 розпочинає працювати на Львівщині
дізнатись більше

28.09.2020

Лідер на ринку - самохідний обприскувач Berthoud Raptor
дізнатись більше

25.09.2020

Мехобробка та відновлення деталей спецтехніки з надточним верстатом Rottler EM105H
дізнатись більше

24.09.2020

Огляд потужної 700-ї серії тракторів Fendt
дізнатись більше
перейти до всіх новин