Про компанію

Система автоматичного управління технікою Autoguide ™ 3000

Компанія AGCO-RM прагне спростити життя аграріїв і пропонує своїм клієнтам встановити систему Auto-Guide ™ 3000. Ця сучасна технологія автоматичного управління технікою дозволяє аграрним підприємствам переходити до точного, більш ефективного землеробства. З її допомогою кожен сільгоспвиробник може поліпшити показники власного підприємства без зайвих ризиків і зусиль.

Система Auto-Guide ™ 3000 дозволяє оптимізувати роботу будь-якого автопарку аграрної техніки. Розробки американських і російських конструкторів, які використовуються в супутниковій системі, дають можливість досягти високої точності виконуваних робіт. Установка технології механічного водіння дозволяє використовувати техніку з максимальною ефективністю при мінімальних витратах палива і часу. Після установки системи машині досить один раз проїхати по полю і вона запам'ятає маршрут. Електронна технологія відкоригує його, і вже в наступний раз техніка буде рухатися по прорахованому шляху без зайвих зусиль з боку оператора.Головна перевага системи комп'ютерного управління машиною в тому, що вона може адаптуватися під будь-які умови роботи. Це особливо актуально в нашій країні, оскільки сільськогосподарська галузь в кожному регіоні змушена підлаштовуватися під тип ґрунту і кліматичні умови. До того ж, зниження витрат часу і палива, витраченого марно, позитивно відіб'ється на економічних показниках компанії в цілому.

Так, корпорація AGCO-RM, виробник сільськогосподарської техніки таких відомих брендів, як Challenger, Massey Ferguson, Fendt, хоче допомогти сільгосппромисловості механізувати робочі процеси і знизити собівартість виробництва. Ця мета закладена в стратегії Fuse, згідно з якою клієнти можуть розраховувати на всебічну підтримку компанії, навчання, впровадження зовнішніх і вбудованих технологій, а також зручне розташування дилерських центрів і якісне обслуговування. Установка системи Auto-Guide ™ 3000 - це крок назустріч високих технологій і оптимізації діяльності аграрного підприємства..

Познайомитися з новими моделями агро-техніки і технологічними рішеннями ви можете в розділі Сільськогосподарська технікадо всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин