Про компанію

Система регулювання тиску в шинах Vario Grip від Fendt

Компанія Fendt представила систему регулювання тиску в шинах Vario Grip. Нова технологія розроблена спільно з компанією Mitas, яка спеціалізується на виробництві сільськогосподарського обладнання. На думку розробників, тиск в шинах має сприяти ефективному пересуванню техніки з великим вантажем, але не шкодити родючості грунту. Саме ця ідея стала основою для розробки VarioGrip.VariGrip - автоматична система корекції тиску в шинах техніки Fendt. Його підвищення або зниження відбувається за рахунок додаткового інтегрованого колеса в залежності від виконуваних технікою робіт. Додаткове колесо служить напірним резервуаром для всіх інших. Правильні установки тиску, підібрані системою, скорочують кількість прослизань і підсилюють опір коліс.

Систему VarioGrip виробники планують використовувати в техніці, призначеній для експлуатації в умовах постійної зміни робочої поверхні. Наприклад, при зборі врожаю, коли частина робіт виконується на полі, а решту часу займає його транспортування по дорозі. Завдяки VarioGrip всього за 30 секунд тиск в шинах виростає на 1 бар і машина перебудовується з руху по грунту на їзду по дорозі. Аналогічний час займає перебудова конструкції при поверненні на поле. Так, при мінімальних витратах часу і палива істотно збільшується продуктивність колісної техніки.

За рахунок постійного контролю тиску в шинах оператор легко може помітити пошкодження однієї з них. Це істотно підвищує безпеку його роботи. Оскільки для швидкої підкачки шини системою VarioGrip не потрібно збільшувати обороти двигуна техніки, скорочуються витрата палива і рівень шуму.

Нова технологія Vario Grip вже використовується у всіх моделях колісних тракторів серії 900 Vario, які компанія вперше продемонструвала на виставці Agritechnica 2015.


до всіх новин

інші Новини

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше

12.05.2023

Плуг Multi Leader XT від KUHN
дізнатись більше

05.05.2023

Навісний оборотний плуг KUHN MASTER 123
дізнатись більше
перейти до всіх новин