Про компанію

Система регулювання тиску в шинах Vario Grip від Fendt

Компанія Fendt представила систему регулювання тиску в шинах Vario Grip. Нова технологія розроблена спільно з компанією Mitas, яка спеціалізується на виробництві сільськогосподарського обладнання. На думку розробників, тиск в шинах має сприяти ефективному пересуванню техніки з великим вантажем, але не шкодити родючості грунту. Саме ця ідея стала основою для розробки VarioGrip.VariGrip - автоматична система корекції тиску в шинах техніки Fendt. Його підвищення або зниження відбувається за рахунок додаткового інтегрованого колеса в залежності від виконуваних технікою робіт. Додаткове колесо служить напірним резервуаром для всіх інших. Правильні установки тиску, підібрані системою, скорочують кількість прослизань і підсилюють опір коліс.

Систему VarioGrip виробники планують використовувати в техніці, призначеній для експлуатації в умовах постійної зміни робочої поверхні. Наприклад, при зборі врожаю, коли частина робіт виконується на полі, а решту часу займає його транспортування по дорозі. Завдяки VarioGrip всього за 30 секунд тиск в шинах виростає на 1 бар і машина перебудовується з руху по грунту на їзду по дорозі. Аналогічний час займає перебудова конструкції при поверненні на поле. Так, при мінімальних витратах часу і палива істотно збільшується продуктивність колісної техніки.

За рахунок постійного контролю тиску в шинах оператор легко може помітити пошкодження однієї з них. Це істотно підвищує безпеку його роботи. Оскільки для швидкої підкачки шини системою VarioGrip не потрібно збільшувати обороти двигуна техніки, скорочуються витрата палива і рівень шуму.

Нова технологія Vario Grip вже використовується у всіх моделях колісних тракторів серії 900 Vario, які компанія вперше продемонструвала на виставці Agritechnica 2015.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин