Про компанію

Система Valtra SmartTouch - простіше, ніж смартфон

SmartTouch - інноваційна система, виконана у вигляді підлокітника, яка розроблена для тракторів бренду Valtra. Valtra SmartTouch об'єднує ергономічний підлокітник з багатофункціональним важелем управління ходом, перемикачами клапанів, механізмом управління заднім зчіпним пристроєм і механізмом відбору потужності, сенсорним екраном і кнопковою панеллю керування, завдяки чому всі функції трактора легко доступні оператору.


Дев'ятидюймовий дисплей розроблений таким чином, щоб користуватися ним було простіше, ніж сучасним смартфоном. Доступ до будь-якої функції можна отримати за пару кліків, а меню продумано так, що заблукати в ньому просто неможливо.

Інтерфейс SmartTouch об'єднує в собі управління наступними технологіями: автоматичне водіння, Isobus, AgControl і TaskDoc. Він здатний підвищити продуктивність трактора з будь-яким робочим обладнанням. Для кожного окремого оператора і робочої операції можна задати спеціальні профілі, адже налаштування за допомогою сенсорного дисплею займає всього кілька секунд.


Система SmartTouch розроблена фінськими фахівцями і з'явилася на ринку з 2017 року. Її розробляли професіонали з різних областей діяльності, орієнтуючись, в першу чергу, на функціональність і зручність, тому вона на сьогоднішній день - поза конкуренцією.

У 2017 році підлокітник SmartTouch домігся вагомої нагороди: він завоював премію "Red Dot Award 2017", а вже в лютому цього року став переможцем галузевого міжнародного конкурсу і однойменної премії під назвою "iF Design Award".

Премія iF Design Award - галузева міжнародна подія, яка проходить щорічно починаючи з 1954 року. Організатором конкурсу виступає незалежна компанія в сфері дизайну iF International Forum Design GmbH.

На конкурс iF Design Award було номіновано понад 6.4 тис. дизайнерських робіт, що представляють 54 країни. Цінність дизайнерських рішень визначало журі у складі 63 осіб.

Церемонія вручення нагороди пройде в Мюнхені (Німеччина) 9 березня 2018 року.


Детальніше про переваги тракторів Valtra у розділі Техніка Valtra або за телефоном 0 800 300 350

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин