Про компанію

Системна плідна співпраця компаній Цеппелін Україна та KERNEL для найкращих результатів

Системна плідна співпраця компаній Цеппелін Україна та KERNEL для найкращих результатів

Компанія KERNEL спільно з Zeppelin вже другий рік веде оновлення тракторного парку на базі одного зі своїх господарств.

Метою такого технічного переозброєння є перехід на більш продуктивні сільськогосподарські технології з одночасним впровадженням онлайн контролю ключових показників парку техніки, а також впровадження кращих сучасних технологій точного землеробства.

При виборі техніки увагу звертали на наступні критерії:

 • ефективність с/г машин (найнижчі операційні витрати на одиницю виконаної роботи)
 • широкий спектр робіт (обробіток ґрунту, посів, транспортні роботи)
 • простота агрегатування трактора з найпередовішими посівними комплексами
 • можливість роботи в полі з високою швидкістю
 • простота управління і комфорт оператора
 • надійність
 • доступність і висока кваліфікація сервісу
 • фінансова модель, що забезпечить КЕРНЕЛ найменшу вартість володіння.

Зокрема, фінансова модель побудована у формі оперативної оренди. Клієнт купує не трактор, а певну кількість годин, натомість отримує:

 • Трактор у господарстві;
 • Навчений персонал;
 • ТО
 • Гарантійний ремонт
 • Негарантійний ремонт, покритий страховкою

Після ретельного аналізу контракт був підписаний з офіційним дистриб'ютором Fendt в Україні, компанією “Цеппелін Україна”. В рамках даного проекту, в березні 2020 року відбулася чергова поставка техніки - два трактори Fendt - 1050 ProfiPlus і 1050 PowerPlus.

Трактори Fendt 1050 є флагманськими моделями в сегменті колісних тракторів FENDT, що пропонують своїм користувачам безкомпромісні переваги, такі як безступінчаста трансмісія VarioDrive (з інтелектуальним повним приводом), економічний двигун MAN з концепцією низьких обертів, окремі ванни гідравліки та трансмісії, незалежна передня підвіска.

Компанія KERNEL буде використовувати відразу дві версії топового трактора FENDT, а саме - PowerPlus і ProfiPlus. Обидві машини на заводі були обладнані всім необхідним, зокрема системами навігації Trimble. Версія PowerPlus надає оператору базовий набір необхідних для керування опцій, у той час як ProfiPlus - більш інтелектуальна, що дозволяє використовувати в терміналі трактора всі переваги систем точного землеробства: контроль відключення секцій, диференційована норма внесення, картографування.

Ці трактори на підприємстві «Кернел» будуть застосовуватися для робіт з ґрунтообробною технікою, посівними комплексами, для підвезення води, роботи з перевантажувачами під час збирання врожаю. Завдяки ефективності та універсальності тракторів Fendt 1050 інженерній службі KERNEL вдалося скласти технологічну карту, яка передбачає завантаження техніки протягом всього року. Таким чином вдалося не тільки зменшити парк тракторів, а й звузити номенклатурний ряд, що позитивно позначилося на ключових економічних показниках господарства.

до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин