Про компанію

Змагання тракторів високої потужності: Fendt 1050 Vario з плугом Gregoire Besson 8+1 на Одещині

Fendt 1050 Vario продовжує успішно демонструвати свою роботу в різних регіонах країни. Так, 3 листопада, в рамках змагання тракторів високої потужності, трактор показав відмінні результати оранки в роботі з плугом Gregoire Besson 8+1. Ціль проведення змагань: визначення фактичної витрати палива та тягових характеристик тракторів.

На полі ТОВ «Магнолія-Лан» в Ананьївському районі на Одещині потрібно було підготувати грунт до зими: подрібнити післяжнивні залишки та розпушити нижні шари грунту. Сільськогосподарське підприємство «Магнолія-Лан» займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. На полі недавно пройшов збір урожаю і залишилася велика кількість пожнивних залишків.

Трактор Fendt 1050 Vario приступив до роботи з повним баком. Загальна площа обробітку становила 53 га. Причіпне обладнання — широкозахватний плуг Gregoire Besson 8+1 шириною 4050 мм.


Французька компанія Gregoire Besson є світовим лідером у виробництві сільськогосподарської техніки для обробітку грунту. Компанія установила два офіційних світових рекорди з оранки, які утримує до сих пір.

Так, на демонстрації, за 20 годин фактичного часу виконання роботи, було зорано 53 га грунту з пожнивними залишками. Глибина обробітку становила 29 см. Fendt 1050 Vario, потужністю 517 к.с., завдяки поєднанню маневреності, легкості і простоті управління впорався з усіма завданнями на відмінно.

«Потужний трактор вкотре доводить свою ефективність в складних польових умовах: працюючи з Gregoire Besson 8+1 шириною 4050 мм, досяг швидкості в 9 км/год. Також, Fendt 1050 Vario показав свою паливну економічність - розхід палива становив 20,3 л/га», - констатував представник «Цеппелін Україна».

   

Представники обох компаній — сільгоспвиробника ТОВ «Магнолія-Лан» та офіційного дилера тракторів Fendt та грунтообробної техніки Gregoire Besson — компанії Цеппелін Україна високо оцінили бездоганну роботу трактора в парі з плугом.

За більш детальною інформацією про можливості та характеристики тракторів Fendt і грунтообробної техніки Gregoire Besson звертайтеся до кваліфікованих фахівців компанії Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350.


до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Демо-показ FENDT 936 Gen6 на Кіровоградщині!
дізнатись більше

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше
перейти до всіх новин