Про компанію

Сучасна діагностика двигуна

Замовте сучасну діагностику від компанії Цеппелін Україна і отримайте впевненість в безвідмовній роботі своєї техніки в новому сезоні!

Компанія Цеппелін Україна завжди пропонує високоякісний сервіс від кращих професіоналів. Наразі, наша команда готова потурбуватись про двигуни Вашого автопарку. Пропонуємо вашій увазі такі сервісні послуги:

Перевірка стану клапанів

Як відомо, товстий шар нагару на тарілці впускного клапана - ознака зносу його стержня, направляючої втулки та маслозйомного ковпачка. У деяких випадках, при відкритому клапані,  витікання оливи відбувається  між стержнем та направляючою втулкою. Тоді, питання про те, хто винен у витраті масла - кільця або ковпачки вирішується відразу.

  

Перевірка стану деталей ЦПГ

Наші спеціалісти ретельно оглянуть деталі циліндро-поршневої групи і камери згоряння за допомогою ендоскопа через отвір під розпилювач паливної форсунки в головці блоку. Це дозволяє оглянути стінки циліндрів та днище поршнів, а також оцінити стан хонінгувальної стінки. Всі можливі дефекти - зношування, "прихвачування" циліндрів, прогари поршнів буде видно як на долоні.


Потурбуйтесь про свою техніку - замовте діагностику двигуна у професіоналів!

0 800 300 350

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин