Про компанію

Порівняння популярних моделей Fendt

Компанія Fendt представляє широкий асортимент тракторів, які впораються з будь-якими поставленими перед ними завданнями. Але щоб підібрати оптимальну модель, необхідно дізнатися більше про кожну із серій і зіставити можливості техніки з вимогами вашого підприємства.  


Виробник вмістив всі кращі характеристики в Fendt 700 Vario, що дозволило отримати на виході відмінне поєднання потужності і точності, а також багатофункціональності та комфорту. Трактори Fendt відрізняються низькою вагою і високою вантажопідйомністю, що дає можливість використовувати варіанти баластування - єдиний правильний спосіб оптимально захистити грунт. Серія 700 Vario є прекрасним рішенням для невеликого господарства також завдяки низькій витраті палива при збереженні потужностей. Потужність моделей серії від 145 до 240 к.с.

Fendt 800 Vario відомий продуктивністю і компактністю. Розвиваючи потужність до 280 к.с., він володіє відмінними технічними характеристиками для виконання польових робіт, а також чудово підходять для транспортування вантажів. Крім цього, при розробці були використані нові ефективні технології, такі як автоматичне рульове управління, система регулювання тиску в шинах VarioGrip і безліч інших функцій. Великі підприємства, що потребують машину для виконання польових і транспортних робіт, одностайно обирають цю модель. Серія від 220 до 280 к.с.

Fendt 900 Vario є лідером на ринку тракторної техніки для великих господарств. Вихідна потужність 390 к.с. дозволяє трактору серії 900 Vario виконувати набагато більші обсяги робіт в рази швидше, але з мінімальними зусиллями. Модель є ідеальною для великих господарств і підприємств які розвиваються. Серія від 270 до 390 к.с.

Fendt 1000 Vario був розроблений на основі передових технологій Fendt як найбільш потужний і приємний в управлінні трактор. Процес виконання робіт не складе труднощів навіть при виконанні найважчих завдань. Модель має безліч нагород, починаючи найкращим дизайном і закінчуючи неперевершеною продуктивністю. Трактор ідеально підійде для великих компаній і дасть можливість завжди бути на висоті. Серія від 291 кВт/396 к.с. до 380 кВт/517 к.с.  


Fendt - це не просто гучна назва. Трактори дозволяють ефективно і швидко, а головне якісно виконувати поставлені перед ними завдання. Передові технології, які використовує компанія, дозволяють займати лідерські позиції не тільки при проведенні сільськогосподарської діяльності, а й при лісових, комунальних, промислових та інших видах робіт.

Якщо вам потрібна допомога у виборі трактора Fendt, який буде повністю відповідати вимогам вашого господарства, зверніться до представників компанії Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин