Про компанію

Стотисячний примірник самохідної косарки Massey Ferguson

Компанія Massey Ferguson - один з лідерів по виробництву обладнання для сільськогосподарської галузі. Початок випуску кормозаготівельні машин даною компанією датується 1947 роком. Більше 60-ти років тому зійшов з конвйера перший екземпляр самохідної косарки. У березні цього року на заводі в Х’юстоні, США, планується випуск вже стотисячної одиниці, на честь чого 29 березня буде проведено урочисті заходи.Випуск першої самохідної косарки Heston Model 100 був здійснений в 1955 році. Дана машина стала революційним екземпляром на ринку сільськогосподарської техніки завдяки незнаній раніше універсальності, що дозволило зручно використовувати техніку при заготівлі як зернових, так і сіна. Крім цього, відмінною рисою моделі став підвищений рівень маневреності.

З тих пір продукція компанії отримала безліч удосконалень і змін. З кожним днем інженери Massey Ferguson працюють над модернізацією машин, щоб надавати все більше і більше можливостей для своїх клієнтів.

Сучасні самохідні косарки Massey Ferguson відрізняються низьким рівнем витрат палива і комфортними умовами роботи для оператора. Машини оснащуються потужними і продуктивними двигунами AGCO Power ™, серед яких варто виділити варіант AP66-4 з робочим об'ємом 6,6 л і потужністю 225 к.с. Оснащення самохідної косарки таким двигуном робить техніку максимально витривалою і придатною для роботи у важких умовах. Прикладом впровадження подібного рішення може послужити модель WR9870.Більш економічною є молодша модель WR9860, що володіє чотирициліндровим двигуном AP49-4F QuadBoost ™. Робочий об'єм двигуна становить 4,9 л, що дозволяє техніці розвивати потужність до 195 к.с.

За період існування бренду його структура неодноразово змінювалася, та неодмінною частиною в його розвитку завжди залишалося всеможливе використання інноваційних технологій при розробці нових моделей техніки. Впровадження результатів інноваційних розробок в самохідних косарках проводилося протягом усього терміну їх випуску. Так, в 1967 році в нових моделях була додана система гідростатичного приводу, яка використовується і зараз під назвою Hydro-Static 600. Останньою ж модернізацією стало оснащення в 2016 році самохідних косарок системою рульового управління задніми колесами RearSteer.

Безперервний розвиток, постійний пошук нових рішень і накопичений інженерний досвід дозволяють компанії Massey Feguson протягом тривалого періоду часу залишатися одним з кращих виробників сільськогосподарської техніки в світі.

Більш детально інформація про лінійку продукції бренду представлена в розділі техніка Massey Ferguson.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин