Про компанію

Студенти магістратури НУБіП та інновації Цеппелін Україна

Студенти магістратури спеціальності "Механізація сільського господарства" механіко-технологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) побували на екскурсії в компанії Цеппелін Україна.

Молодь, що поглиблено вивчає спеціалізацію "Оптимізація процесів, параметрів і режимів роботи техніки в АПК" переймала передовий виробничий досвід та інноваційні інженерні підходи спецілістів Цеппелін Україна.

  

Модератором заходу виступав керівник підрозділу сервісу відділу сільськогосподарської техніки Цеппелін Україна - Валерій Загура. Він, разом із спеціалістами компанії, із задоволенням розповідав майбутнім фахівцям про особливості роботи в компанії світового рівня.

Демонструючи сучасне обладнання, працівники компанії розповідали та наглядно показували інженерні підходи при сервісі двигунів Cat®, сертифікований виробничий сервіс на рівні "Три Зірки", мобільний сервіс, особливості холодного зберігання за власними технологіями Цеппелін Україна, інноваційність складського тримання.  

  

  

Наостанок, студентам-магістрантам розповіли про процес відбору інженерного персоналу та переваги роботи в компанії. Адже Цеппелін Україна із задоволенням пропонує співробітництво молодим талантам та розробляє спеціальні програми стажування для молодих спеціалістів. Почни кар'єру з кращими!

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Демо-показ FENDT 936 Gen6 на Кіровоградщині!
дізнатись більше

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше
перейти до всіх новин