Про компанію

Техніка Berthoud - спосіб досягнення максимальної врожайності

Техніка Berthoud - спосіб досягнення максимальної врожайності

Для досягнення максимальної врожайності необхідно виконати чимало дій: передпосівну обробку ґрунту, проведення посіву згідно з технологією, обробку культур всілякими добривами і збирання врожаю. Кожна з цих маніпуляцій важлива, але ключове значення має підтримка сходів у момент стадії вегетації. Саме в цей час збільшується вірогідність загибелі рослин внаслідок несприятливих польових і погодних явищ. Для здійснення даних маніпуляцій є сенс застосовувати спеціалізоване сільськогосподарське обладнання. Це дає можливість в найкоротший період виконати якісну обробку полів, що доцільно при різкій зміні погоди. Бренд Berthoud - це найкраща техніка на сьогодні, яка використовується з метою обробки речовинами рідкого типу та іншими необхідними засобами. Розроблено з використанням інноваційних рішень техніка Berthoud використовується для точної і довговічної роботи в полях зі всілякими різновидами сільськогосподарських культур. За допомогою неї можливо забезпечити надійний захист від шкідників і негоди.

Перевага бренду Berthoud перед іншими полягає в багаторічному досвіді ведення наукових досліджень, спрямованих на досягнення найкращих результатів у сфері обробки ґрунту всілякими засобами. Це дає можливість виробництва виготовляти сільгоспобладнання, що дозволяє досягти хороших результатів у ході вирощування різних культур. Високий рівень надійності, продуктивності, і легкість застосування - ось ті основні якості, які роблять продукцію Berthoud такою популярною.

Техніка Berthoud - спосіб досягнення максимальної врожайності
Техніка Berthoud - спосіб досягнення максимальної врожайності

Систематичне введення інноваційних рішень і застосування сучасних матеріалів гарантує отримання техніки з найбільш оптимальним набором технічних складових. Самохідні обприскувачі відрізняються високим ступенем маневреності і прохідності. Їх зносостійка конструкція призначена для посиленої експлуатації навіть в найбільш неблагополучних польових умовах. Завдяки причіпним обприскувачів Berthoud вдається з дивовижною точністю здійснювати розпорошення продукції на оброблювану зону. Великий вибір комплектацій дозволяє реалізовувати техніку з необхідними під певні площі характеристиками.

Вироби Berthoud характеризуються інноваційними конструктивними рішеннями головних вузлів, які дозволяють проводити обробку ґрунту з високим ступенем результативності. Для великих обсягів сільськогосподарських маніпуляцій добре підходять обприскувачі самохідного типу, чудова прохідність і маневреність яких дає можливість якісно обробляти ґрунт з найбільш специфічним рельєфом. Високий кліренс пристосувань дозволяє розпорошувати добрива або захисні засоби на посівах таких культур, як соняшник або кукурудза. Високий рівень захисту робочої зони оператора і автоматизація інструментів контролю забезпечує високий рівень продуктивності робочого процесу оператора. Причіпні пристрої характеризуються чудовою точністю здійснення процесу обробки рослин. Використання інноваційних рішень дає можливість економити ресурси і підвищувати продуктивність техніки. За рахунок конструктивних характеристик штанги AXIALE функціонал обприскувача додатково розширюється.

до всіх новин

інші Новини

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше

12.05.2023

Плуг Multi Leader XT від KUHN
дізнатись більше

05.05.2023

Навісний оборотний плуг KUHN MASTER 123
дізнатись більше
перейти до всіх новин