Про компанію

Техніка SEM для сільського господарства

Компанія Цеппелін Україна є дистриб'ютором «Shandong SEM Machinery Co.» — торгової марки SEM з 2012 року та офіційно постачає техніку SEM на територію всієї України.

Компанія SEM 100% належить та управляється Caterpillar.

Якісна та надійна техніка SEM знаходить широке застосування в гірничодобувній промисловості, на будівельних об'єктах, сільськогосподарських, комунальних та інших підприємствах по всьому світу.

Наразі, компанія Цеппелін Україна пропонує придбати фронтальні навантажувачі та автогрейдери торгової марки SEM, які, крім іншого, застосовуються в сільськогосподарських роботах.

Завантажте весь каталог китайської техніки SEM: https://sem-ua.com/lp/a-sem/


Ідеальне співвідношення "ціна/якість"

Техніка для сільського господарства повинна відповідати особливим вимогам до надійності, економічності і високої продуктивності. Саме ці якості є запорукою успішного проведення всіх робіт в рослинництві і робіт в тваринництві.

Спецтехніка SEM володіє всіма зазначеними якостями, і, крім цього, є неперевершеним поєднанням ціни і якості машини. За доступною ціною аграрії можуть дозволити купити в автопарк підприємства потрібні машини, які не поступаються за своїми техніко-експлуатаційними характеристиками іменитим конкурентам. 

Переваги придбання техніки SEM:

  • техніку SEM виробляють на найбільшому заводі Китаю, згідно з усіма стандартами бренду Cat®;
  • вся техніка проходить суворі сертифікаційні випробування щодо якості та безпеки;
  • кваліфіковане сервісне обслуговування від офіційного дистриб'ютора - компанії Цеппелін Україна.
Пропонуємо до вашої уваги фронтальний навантажувач SEM 656D HL та автогрейдер SEM 919

Фронтальний навантажувач - надійний помічник для вашого підприємства!

Навантажувач SEM 656D HL - стане надійним помічником при складуванні зерна на зерносховищах, навантаженні зерна на автомашини, навантаженні буряків і кукурудзи, як на полі з буртів, так і на перевалочних пунктах у вагони. 

Дана модель відрізняється високою маневреністю і швидкістю роботи при одночасній простоті управління, а також оснащена подовженою стрілою і більшою ємністю ковша - 4,5 м³. 

Автогрейдер — універсальна спецтехніка


Автогрейдери по праву вважаються одними з найбільш універсальних видів спецтехніки та готовими до виконання широкого спектру робіт, в тому числі в сільському господарстві.

Грейдерами проводять пошарове розрівнювання грунту після роботи землерийних машин, з їх допомогою облаштовують водовідливні канали, укоси, узбіччя, виїмки і насипи.

Автогрейдер SEM 919 широко використовуються при ремонті гравійних і ґрунтових доріг, в іригації і меліорації земель, для очищення вулиць і доріг від снігу та для переміщення різних матеріалів (грунту, щебеню, піску) на незначні відстані.

Офіційний дистриб'ютор торгової марки SEM — компанія Цеппелін Україна надає ГАРАНТІЮ та високоякісне СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ постачаємої техніки.

Щоб дізнатися більше про техніку SEM для сільського господарства, зв'яжіться з представниками компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання і підготують комерційну пропозицію з урахуванням особливостей вашого підприємства.

до всіх новин

інші Новини

10.08.2020

Особливості та переваги колісних тракторів Fendt
дізнатись більше

06.08.2020

Відмінні риси навантажувача SEM 636D
дізнатись більше

04.08.2020

32 міжнародна агропромислова виставка "АГРО-2020"
дізнатись більше

03.08.2020

Піклування про ґрунт з тракторами Fendt
дізнатись більше
перейти до всіх новин