Про компанію

Технології та рішення Valtra

Системи Valtra повністю інтегровані в моделі Т серії в комплектації Vesru. Найкращі рішення завжди поруч. Керуйте усіма опціями з підлокітника SmartTouch за допомогою всього двох дотиків.

За рахунок таких опцій, як Auto Guide, Isobus, AgControl, TaskDoc, Valtra Connect вдається підняти ефективність, знизивши витрати, ризики і простої.

07.08.17.jpg

Auto Guide - це система автоматичного управління керма. Valtra пропонує два типи антен: Trimble, Novatel.

За допомогою антени Trimble вдається підтримувати різні коригувальні сигнали. Auto Guide безперебійно функціонує протягом 20 хвилин. Застосування даної системи дозволить вам оптимізувати оброблювану ділянку, мінімізувати перекриття і робити все швидко, заощаджуючи час, паливо та фінанси. Так як фахівець не зосереджується на кермовому управлінні, втома не настає швидко, і він може виконати набагато більший обсяг роботи.

Isobus - це система, яка спільно з Valtra SmartTouch забезпечує можливість керування Isobus-сумісним причепом. Система забезпечує можливість швидкого підключення і високий рівень контролю, який потрібен для точного землеробства. Isobus переводить сумісне обладнання в функцію підключення і роботи. При приєднанні техніки до трактора Valtra всі відповідні відомості терміново вивантажуються в термінал.

r0_329_3081_2061_w1200_h678_fmax.1140x600.jpg

AgControl дає можливість автоматичного регулювання секціями причіпного механізму і забезпечує відсутність вторинних перекриттів. Система забезпечує високу точність результатів і дозволяє економити посівний матеріал завдяки виключенню вторинного внесення або оброблення зон за межами поля.

Технологія Varaible Rate Control дає можливість внесення норм матеріалів на різні зони поля. Витрата визначають з урахуванням карт диференційованої норми. Величезна перевага в можливості максимально точного виявлення і планування операційних витрат. VRC дозволяє працювати одночасно з двома видами продуктів.

За допомогою TaskDoc можна фіксувати важливу інформацію, документувати дані про поле і проводити швидкий аналіз. SmartTouch дозволяє також створювати завдання на комп'ютері і переносити їх в термінал SmartTouch. Передача відомостей з трактора на комп'ютер проводиться за допомогою USB-накопичувача.

ValtraTechnologySolutionsMobile.jpg

TaskDoc Pro пропонує широкий спектр оброблюваних відомостей і можливість передачі з трактора на пристрій і назад через інтернет.

ValtraConnect безперервно фіксує інформацію про важливі параметри роботи трактора і його локацію. Система показує історію і те, що відбувається в теперішньому часі на смартфоні. Дані доступні в будь-який час і в будь-якому місці. Вони дають можливість прогнозування потреби в технічному обслуговуванні.

Керуйте тракторним парком за допомогою ValtraConnect, стежте за результативністю застосування й етапами завершення актуальних процесів. Система дає інформацію, необхідну для забезпечення необхідних значень застосування, зменшення витрат і збільшення часу безперебійного функціонування.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин