Про компанію

Паливні, масляні і трансмісійні фільтри CAT

Компанія Caterpillar пропонує широкий вибір паливних, мастильних і трансмісійних фільтрів власного виробництва, що відрізняються виключно високою якістю. Фільтри Cat провадяться відповідно до найсуворіших технічних вимогх до фільтрів. Мета компанії - забезпечити однаково гарний захист двигунів і вузлів паливної системи і трансмісії, як перед заміною мастила, так і після його заміни.


Фільтри Cat мають ряд особливостей, яких немає у інших фільтрів. Серед них варто виділити:

  • Акрилові наплавлення

Тільки фільтри Cat мають акрилові наплавлення, що допомагають запобігати стисненню ребер - проблемі, з якою стикаються практично всі інші фільтри.

  • Спіральна обв'язка з пучків скловолокна

На фільтрах Cat є унікальна спіральна обв'язка з пучків скловолокна, яка запобігає вигину і руху ребер. У жодного якого іншого фільтра немає спіральної обв'язки з пучків скловолокна.

  • Центральна трубка з нейлону і алюмінієва основа

На відміну від інших фільтрів, фільтри Cat оснащені центральною трубкою з нейлону, що означає відсутність ризику забруднення металами. Такі трубки на 30% міцніші, ніж металеві трубки.

  • Наплавлені торцеві заглушки

Завдяки наплавленим торцевим заглушкам з поліуретану фільтри Cat практично повністю запобігають потраплянню забруднень в двигун, трансмісію і гідравлічну систему.

  • Щільний корпус

Монолітна конструкція витримує більший внутрішній тиск, що означає кращі робочі характеристики при холодному запуску і практично повну відсутність витоків.


Не всі фільтри однакові. Деякі фільтри можуть бути дешевшими, однак важливо усвідомлювати, що вони також забезпечують відповідно менший захист. Використання таких фільтрів в роботі з сучасними високорозвиненими двигунами і іншими вузлами є ризиком, допускати який було б нерозумно.

Фільтри Cat зроблені краще, тому вони забезпечують незмінно гарний захист двигуна, трансмісії і гідравлічної системи. Звичайно можна встановлювати фільтри і інших марок, і за розміром вони підійдуть, але тільки фільтри Cat гарантують кращу якість і захист, необхідні для максимального продовження терміну служби двигуна та інших вузлів.

Ознайомитися більш детально з характеристиками фільтрів САТ ви можете, скачавши брошуру за посиланням:

Як це працює: паливні, мастильні та трансмісійні фільтри САТ

Дізнатися про умови продажу продукції з обслуговування агро-техніки ви можете в розділі "Запасні частини".

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин