Про компанію

Паливні, масляні і трансмісійні фільтри CAT

Компанія Caterpillar пропонує широкий вибір паливних, мастильних і трансмісійних фільтрів власного виробництва, що відрізняються виключно високою якістю. Фільтри Cat провадяться відповідно до найсуворіших технічних вимогх до фільтрів. Мета компанії - забезпечити однаково гарний захист двигунів і вузлів паливної системи і трансмісії, як перед заміною мастила, так і після його заміни.


Фільтри Cat мають ряд особливостей, яких немає у інших фільтрів. Серед них варто виділити:

  • Акрилові наплавлення

Тільки фільтри Cat мають акрилові наплавлення, що допомагають запобігати стисненню ребер - проблемі, з якою стикаються практично всі інші фільтри.

  • Спіральна обв'язка з пучків скловолокна

На фільтрах Cat є унікальна спіральна обв'язка з пучків скловолокна, яка запобігає вигину і руху ребер. У жодного якого іншого фільтра немає спіральної обв'язки з пучків скловолокна.

  • Центральна трубка з нейлону і алюмінієва основа

На відміну від інших фільтрів, фільтри Cat оснащені центральною трубкою з нейлону, що означає відсутність ризику забруднення металами. Такі трубки на 30% міцніші, ніж металеві трубки.

  • Наплавлені торцеві заглушки

Завдяки наплавленим торцевим заглушкам з поліуретану фільтри Cat практично повністю запобігають потраплянню забруднень в двигун, трансмісію і гідравлічну систему.

  • Щільний корпус

Монолітна конструкція витримує більший внутрішній тиск, що означає кращі робочі характеристики при холодному запуску і практично повну відсутність витоків.


Не всі фільтри однакові. Деякі фільтри можуть бути дешевшими, однак важливо усвідомлювати, що вони також забезпечують відповідно менший захист. Використання таких фільтрів в роботі з сучасними високорозвиненими двигунами і іншими вузлами є ризиком, допускати який було б нерозумно.

Фільтри Cat зроблені краще, тому вони забезпечують незмінно гарний захист двигуна, трансмісії і гідравлічної системи. Звичайно можна встановлювати фільтри і інших марок, і за розміром вони підійдуть, але тільки фільтри Cat гарантують кращу якість і захист, необхідні для максимального продовження терміну служби двигуна та інших вузлів.

Ознайомитися більш детально з характеристиками фільтрів САТ ви можете, скачавши брошуру за посиланням:

Як це працює: паливні, мастильні та трансмісійні фільтри САТ

Дізнатися про умови продажу продукції з обслуговування агро-техніки ви можете в розділі "Запасні частини".

до всіх новин

інші Новини

28.09.2020

Valtra A95 розпочинає працювати на Львівщині
дізнатись більше

28.09.2020

Лідер на ринку - самохідний обприскувач Berthoud Raptor
дізнатись більше

25.09.2020

Мехобробка та відновлення деталей спецтехніки з надточним верстатом Rottler EM105H
дізнатись більше

24.09.2020

Огляд потужної 700-ї серії тракторів Fendt
дізнатись більше
перейти до всіх новин