Про компанію

Паливні, масляні і трансмісійні фільтри CAT

Компанія Caterpillar пропонує широкий вибір паливних, мастильних і трансмісійних фільтрів власного виробництва, що відрізняються виключно високою якістю. Фільтри Cat провадяться відповідно до найсуворіших технічних вимогх до фільтрів. Мета компанії - забезпечити однаково гарний захист двигунів і вузлів паливної системи і трансмісії, як перед заміною мастила, так і після його заміни.


Фільтри Cat мають ряд особливостей, яких немає у інших фільтрів. Серед них варто виділити:

  • Акрилові наплавлення

Тільки фільтри Cat мають акрилові наплавлення, що допомагають запобігати стисненню ребер - проблемі, з якою стикаються практично всі інші фільтри.

  • Спіральна обв'язка з пучків скловолокна

На фільтрах Cat є унікальна спіральна обв'язка з пучків скловолокна, яка запобігає вигину і руху ребер. У жодного якого іншого фільтра немає спіральної обв'язки з пучків скловолокна.

  • Центральна трубка з нейлону і алюмінієва основа

На відміну від інших фільтрів, фільтри Cat оснащені центральною трубкою з нейлону, що означає відсутність ризику забруднення металами. Такі трубки на 30% міцніші, ніж металеві трубки.

  • Наплавлені торцеві заглушки

Завдяки наплавленим торцевим заглушкам з поліуретану фільтри Cat практично повністю запобігають потраплянню забруднень в двигун, трансмісію і гідравлічну систему.

  • Щільний корпус

Монолітна конструкція витримує більший внутрішній тиск, що означає кращі робочі характеристики при холодному запуску і практично повну відсутність витоків.


Не всі фільтри однакові. Деякі фільтри можуть бути дешевшими, однак важливо усвідомлювати, що вони також забезпечують відповідно менший захист. Використання таких фільтрів в роботі з сучасними високорозвиненими двигунами і іншими вузлами є ризиком, допускати який було б нерозумно.

Фільтри Cat зроблені краще, тому вони забезпечують незмінно гарний захист двигуна, трансмісії і гідравлічної системи. Звичайно можна встановлювати фільтри і інших марок, і за розміром вони підійдуть, але тільки фільтри Cat гарантують кращу якість і захист, необхідні для максимального продовження терміну служби двигуна та інших вузлів.

Ознайомитися більш детально з характеристиками фільтрів САТ ви можете, скачавши брошуру за посиланням:

Як це працює: паливні, мастильні та трансмісійні фільтри САТ

Дізнатися про умови продажу продукції з обслуговування агро-техніки ви можете в розділі "Запасні частини".

до всіх новин

інші Новини

Переваги дискових лущильників Farmet Softer
Переваги дискових лущильників Farmet Softer

Farmet Softer – синонім лущення.

10.06.2021

08.06.2021

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна»
дізнатись більше

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше
перейти до всіх новин