Про компанію

Урочиста передача техніки ІМК від Цеппелін УкраїнаКомпанія «Цеппелін Україна» урочисто передала в експлуатацію 6 тракторів Fendt 936 Vario в комплектації Power + агрохолдингу «Індустріальна Молочна Компанія» (ІМК), на базі Носівського кластера ІМК, ПП «Агропрогрес».

У цій комплектації трактора Fendt 936 Vario включають новою універсальну систему точного землеробства VarioGuide Trimble RTK, з можливістю роботи на полі в діапазоні точності від ± 30 см до ± 2 см.

В останні роки ІМК активно оновлює і розширює свій парк сільськогосподарської техніки. За словами Владислава Лавриненко, Директора з виробництва ІМК, під час купівлі нових тракторів вибір був зроблений на користь Fendt, завдяки оптимальному співвідношенню якості, надійності і ціни цих тракторів. Крім того, запропоноване вигідне фінансування і сервісне обслуговування від Цеппелін також сприяли прийняттю даного рішення.

Індустріальна Молочна Компанія (ІМК) спеціалізується на вирощуванні зернових, олійних культур і картоплі, а також є одним з найбільших виробників молока в Україні. Банк оброблюваної землі - понад 136 тис. гектарів.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Трактора Fendt.

   

   

   

Більше фото дивіться в розділі "Фотогалерея" нашого сайту: http://zeppelin-agro.com.ua/ua/about/photo/453/
до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше

11.01.2021

Огляд переваг тракторів Valtra T-серії.
дізнатись більше
перейти до всіх новин