Про компанію

Трактор Valtra A95 буде працювати на полях Полтавської області

Нещодавно ПП «Агроекологія» придбала перший трактор Valtra A95, який буде працювати на землях Полтавської області. ПП «Агроекологія» - це найбільше в Україні господарство, яке спеціалізується на вирощуванні органічної продукції. Вже понад 30 років у господарстві не використовують гербіциди, пестициди, мінеральні добрива, при цьому стабільно отримуючи високі врожаї, а унікальні розробки та технології вивчають закордонні фахівці.

Компанія «Цеппелін Україна» і ПП «Агроекологія» співпрацюють не перший рік. У господарстві успішно працюють кілька одиниць тракторів Fendt, які чудово зарекомендували себе. Цього разу парк техніки поповнив трактор Valtra A95, який досить потужний для роботи з плугом і досить швидкий для годування тварин. Valtra A95 стане універсальним помічником, оскільки в господарстві розвиваються два напрямки: рослинництво і тваринництво.


Трактор отримав надійну і конструктивно просту синхронізовану трансмісію, 12 передніх і 12 задніх передач. 4-циліндровий двигун AGCO Power (Sisu) з об'ємом 4,4 літра випускається безпосередньо в Фінляндії. Він оснащений роторним насосом Bosch VE, турбонаддувом з проміжним охолодженням і компактним повітряним фільтром. Крім високої економічності та надійності конструкції трактор Valtra A95 невибагливий до якості палива, що особливо актуально в наших умовах експлуатації.

Ознайомитися зі спецпропозицією: https://zeppelin-agro.com.ua/ua/offers/valtra-a95/

до всіх новин

інші Новини

18.02.2021

Ремонт двигуна Caterpillar C9 від Цеппелін Україна
дізнатись більше

18.02.2021

Що впливає на економічність експлуатації трактора?
дізнатись більше

15.02.2021

Яке призначення глибокорозпушувача?
дізнатись більше

11.02.2021

Valtra представляє 5-те покоління тракторів серії А
дізнатись більше
перейти до всіх новин