Про компанію

Трактор Valtra T254 - машина для чемпіонів!

Трактор Valtra встановив в цьому році світовий рекорд з прибирання снігу. Швидкісний рекорд був встановлений при використанні безпілотного трактора Valtra T254 Versu. Безпілотний трактор очистив від снігу закриту ділянку дороги в Південній Фінляндії, рухаючись зі швидкістю 73.171 км/год.

Valtra christmas 02_128220.jpg

Трактор Valtra T254 Versu отримав нагороду Трактор Року 2018, він високо цінується як підрядниками, так і фермерами завдяки своїй універсальності при виконанні робіт в цілому ряді галузей, включаючи сільське господарство, лісове господарство та житлово-комунальну сферу. Стандартна модель T254 Versu оснащується інноваційним інтерфейсом SmartTouch, призначеним для користувача, який не пов'язаний з досягненням рекордної швидкості, але високо оцінюється водіями тракторів за свою інтуїтивність.

«Для багатьох наших клієнтів простота використання підлокітника SmartTouch знизила поріг інвестицій в технології, які раніше вважалися привабливими, але занадто складними. Серед них такі, як: автоматичне прокладання маршруту, управління завданнями та телеметрія. Водночас спостерігається зростаючий попит на нові технології, що сприяють збільшенню продуктивності й інтегровані в існуючі бізнес-системи. Ми прагнемо підтримувати свій статус однієї з провідних компаній по впровадженню інноваційних технологій на прикладі тракторів з системою SmartTouch», - коментує директор з маркетингу компанії Valtra EME Мікко Лехікойнен.

Рекорд швидкості був встановлений в контрольованих умовах із залученням дослідницької групи Valtra. До технології автономної роботи відчувається зростаючий інтерес з боку багатьох галузей промисловості, включаючи логістику, дорожню техніку та сільське господарство. Компанія Valtra - єдиний виробник тракторів у країнах Північної Європи, і має тривалий досвід виробництва машин для виконання завдань з технічного обслуговування доріг в умовах холодного клімату. Дані, отримані в результаті досягнення рекордної швидкості, надали цінні відомості для майбутніх досліджень технології автономної роботи.

Valtra_T254_road.jpg

Перевищення звичайної швидкості трактора при наявності переднього навісного знаряддя і пересуванні по слизькій поверхні призводить до додаткового навантаження на трактор і шини. Блоковий малюнок протектора шин Nokian Hakkapeliitta TRI був спеціально розроблений для забезпечення стабільності при пересуванні по зледенілій і засніженій поверхні.

Це другий світовий рекорд в умовах негативних температур, встановлений Valtra. У 2015 році фінський виробник об'єднався з легендою перегонів Юхой Канккуненом, щоб встановити діючий рекорд швидкості водіння трактора на льоду, рівний 130,165 км/год, з використанням трактора Valtra T234 Versu і шин Nokian Hakkapeliitta TRI.

Детальніше про трактори Valtra T-серії: https://zeppelin-agro.com.ua/lp/valtra/t/

до всіх новин

інші Новини

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше

27.05.2021

Розумні технології керування в тракторі Fendt 700 Vario
дізнатись більше
перейти до всіх новин