Про компанію

Трактор Challenger відзначений на виставці SIMA 2015 почесною нагородою King of the Field

На виставці, що відбулася цього року в Парижі, що є однією з найбільш престижних міжнародних сільськогосподарських виставок SIMA 2015, представлений компанією AGCO трактор Challenger MT775E отримав впевнену перемогу в одній з головних номінацій. На думку авторитетного журі, до складу якого увійшли представники майже двох десятків провідних європейських галузевих журналів, у категорії Машина року (Machine of the Year XXL) трактор Challenger MT775E не мав рівних, у зв'язку з чим отримав почесний титул Король поля (King of the Field ). Одним з основних критеріїв, за якими журі оцінювало номінантів, було використання передових технологій та інноваційних рішень.

Challenger MT775E являє собою втілення тридцятирічного досвіду Challenger в області проектування тракторів на гусеничному ходу і зумів стати переможцем завдяки гармонійному поєднанню надійних конструктивних рішень, перевірених експлуатацією, і передових технічних рішень. На ChallengerМТ775Е встановлений потужний дизельний двигун з рядним розташуванням семи робочих циліндрів сумарним об'ємом 9,8 л.

chal(16d).jpg

Завдяки цьому двигуну, новий трактор не тільки відповідає всім вимогам найбільш строгих до рівня токсичності вихлопних газів міжнародних стандартів Tier 4 Final/Stage IV, але й демонструє 5-ти відсоткову економію палива в порівнянні з попередньою моделлю MT765D. При цьому у відношенні до тієї ж моделі, Challenger MT775E розвиває більш високу потужність, яка становить 438 кінських сил.

Продовжуючи порівняння з моделлю-попередницею, відзначимо, що новий трактор характеризується 25% приростом крутного моменту, який досягає 1921 Н · м, і більш ніж на 40% збільшеною продуктивністю гідросистеми, яка тепер складає 321 л на хвилину. Важливим є і наполовину збільшений об'єм паливного бака, який дозволяє заправити до 659 л палива і збільшити тим самим час роботи машини в поле.

При цьому виробник зміг компенсувати баластову вагу трактора, що зросла до 17 690 кг (на 8%)  за рахунок збільшення на 13% площі опорної поверхні, таким чином, зумівши знизити величину тиску машини на грунт. В цілому значно збільшилася і загальна продуктивність нової моделі Challenger MT775E.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі трактора Challenger.
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин