Про компанію

Трактор MF 5610 відправився в експедицію до Південного Полюса

Трактор MF 5610 відправився в експедицію до Південного Полюса
Відома як «Tractor Girl», Манон Оссевоорт за кермом спеціально підготовленого трактора MF 5610 відправилася в ризиковану подорож до географічного Південного Полюса в складі експедиції Antarctica2. Після успішного проведення комплексу складних випробувань трактора в Ісландії, команда дослідників з Східно-антарктичної бази Novo 24 листопада виступила в непросту шеститижневу подорож. Загальна відстань, яку у важких умовах льодового поля належить пройти експедиції, становить 2350 км. Таким чином, при успішному результаті заходу, буде повторено досягнення Едмунда Хілларі, який в далекому 1958 року зміг підкорити Південний полюс на 3-х тракторах Ferguson.


Команда інженерів на розташованому в Бове заводі компанії AGCO виконала комплекс робіт з підготовки трактора MF 5610 до майбутньї подорожі. За словами Олів'є Ембер, що є технічним керівником проекту, двотижневі випробування трактора, проведені в Ісландії, підтвердили максимальну готовність машини до складних умов роботи на висоті до 3400 м над рівнем моря при 40 градусному морозі на товстому шарі пухкого снігу. У подібних умовах успіх всього заходу залежить від максимальної простоти і надійності реалізованих рішень і Massey Ferguson може похвалитися величезним досвідом в цій сфері.

Команда технічної підтримки, розташована на базі в Бове, протягом всієї експедиції буде в цілодобовому режимі отримувати дані про роботу трактора MF 5610. Передача інформації здійснюється за допомогою телематичної системи AgCommandTM, встановленої на тракторі. Вся команда інженерів невідривно в режимі реального часу стежить за роботою обладнання в умовах складного ландшафту і екстремально низьких температур. Без перебільшення, успіх всієї місії залежить від надійної та безперебійної роботи MF 5610.

Метою експедиції Antarctica2 є привернення уваги світової громадськості до необхідності роботи над продовольчою безпекою та залучення до даного питання всіх доступних технологій, включаючи новітні досягнення. Без цього сучасним фермерам в найближчому майбутньому буде неможливо забезпечити постійно зростаючі потреби світового співтовариства в продуктах харчування.

Прибуття експедиції Antarctica2 до Південного Полюса за планами організаторів орієнтовно має відбутися 15 грудня.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі техніка Massey Ferguson.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин