Про компанію

Трактор Valtra вже працює на полях Одеської області!

6 квітня компанія «Цеппелін Україна» офіційно передала господареві ексклюзивний 195-сильний трактор Valtra моделі Т194 в комплектації Versu. Щасливим володарем цієї потужної машини став керівник СФГ «Україна» (Ширяївський р-н, Одеська обл.) - Кривовид Руслан Віталійович. Господарство займається вирощуванням зернових і технічних культур, зокрема: пшениці, соняшнику, ріпаку, кукурудзи, гороху.

Під час урочистої передачі машини представники компанії «Цеппелін Україна» вручили керівнику СФГ «Україна» сувенірний ключ від трактора - як власнику ексклюзивного Valtra T194 Versu. СФГ «Україна» стало першим володарем фінського трактора Valtra, які цієї зими повернулися на український ринок.


Трактор Valtra: протестували, оцінили, купили

Руслан Віталійович Кривовид, директор підприємства, зазначив, що шукав для свого господарства машину, яка б об'єднувала в собі як потужність, так і економічність двигуна. З тракторами Valtra познайомився на офіційній презентації тракторів в Україні - VALTRA & FENDT Open Day, яка 20 березня проходила в Одесі. На заході оцінив трактор, поспілкувався з представниками виробника і фахівцями офіційного дилера Valtra - «Цеппелін Україна». Прийняв рішення купити. Після поставки трактора на підприємство, колектив СФГ «Україна» залишився повністю задоволений результатами, який показав трактор. Також відзначають значне зниження витрати палива - від 2 до 2,5 л/га.

«Цеппелін Україна»: надійне співробітництво

Руслан Віталійович Кривовид зазначив: вибрав для придбання трактора саме компанію «Цеппелін Україна» через її багаторічний досвід, надійність, і через те, що фахівці компанії, крім послуг продажу, надають клієнтам повний цикл кваліфікованого сервісного обслуговування техніки.

Перебуваючи на презентації тракторів Valtra - VALTRA & FENDT Open Day, аграрій по достоїнству оцінив дистриб'юторський центр компанії «Цеппелін Україна» в Одеській області, своїми очима побачив ремонтну майстерню і заповнений запасними частинами склад.


Трактори Valtra серії T

По всьому світу серія T визнана відмінними машинами для важких умов експлуатації. Але це не єдина перевага цієї серії: машини пропонують найвищий рівень комфорту при тривалій ефективній роботі. Серія T забезпечує надійну потужність при низькій витраті палива.

Т194 - це чудовий варіант для тих, хто шукає трактор високої потужності для виконання як традиційних фермерських, так і комунальних та лісогосподарських робіт.

Модель Versu - водіння з комфортом

Основні переваги моделі Versu:

  • п'ятиступенева трансмісія Powershift - 30 передач (швидкостей) в обох напрямках;
  • ергономічна система Valtra Arm - підлокітник зі зручним доступом до органів управління трансмісією Powershift, круїз-контролем;
  • контроль гідравлічної системи, зчіпного пристрою і системи керування трактором на поворотній смузі U-Pilot;
  • зручне і комфортне водіння з функцією автоматизованої трансмісії і підсилювачем гальм;
  • гідравлічна система з вимірюванням навантаження;
  • окремі робочі рідини для трансмісії і гідравлічної системи.


Зв'яжіться з представниками компанії «Цеппелін Україна» - офіційного дилера бренду Valtra і дізнайтеся більше про переваги нових тракторів на ринку України: 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин