Про компанію

Трактори Fendt 700 - тільки відмінні результати

700-Kreiseln-Fella_44963.jpg

Цій моделі трактора властива максимальна універсальність при застосуванні навісного обладнання. Універсальність реалізується за рахунок безлічі інтерфейсів й автоматичних опцій. Завдяки потужній гідравліці спрощується експлуатація машини та розширюється область її застосування.

Потужна гідравліка

Високу потужність гідравліці забезпечує насос чутливий до навантажень. Його продуктивність - 193 л/хв. Такий насос (комплектація Profi, Profi +) легко справляється з важким навісним обладнанням. Додаткові насоси, продуктивність яких відповідно 152 л/хв і 109 л/хв, добре функціонують з різним навісним обладнанням. Різної потужності насоси допомагають утримувати низькі оберти двигуна, що економить пальне навіть під час виконання складних робіт.

711-VarioGuide_44968.jpg

Сила та стійкість

Стійка конструкція Fendt 700 Vario забезпечує підйомні можливості до 104 кН і він легко справляється з важким вантажем. Навісне обладнання опускаються зручним переднім механізмом навіски за допомогою клапана подвійної дії з перенесенням ваги обладнання на передній міст.

724-Abend-Vorgewende_44971.jpg

Точна координація для якісного водіння

Не тільки потужність, але й надійність

Компактна, але сильна модель трактора відрізняється високою ефективністю і великою вантажопідйомністю. Взаємодія двигуна і трансмісії відмінно збалансована, тому показник ККД високий.

Економічність та екологічність трактора

У Fendt 700 Vario очищення вихлопних газів здійснюється за допомогою селективного каталітичного відновлення. Машині властиве економічне споживання пального.

Надійний запуск машини навіть при мінусових температурах забезпечується паливним фільтром грубого очищення з термоклапном. Легкість обслуговування досягається за рахунок вдалого розміщення радіатора та фільтра. Трактор оснащений індикатором витрати пального і каталізатора AdBlue, який інформує про поточні витрати і про витрату під час виконання різних операцій.

724V-Spritze_44974.jpg

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин