Про компанію

Трактори Valtra T серії - відмінна якість та досконалість!

Інженери Valtra при розробці серії Т вирішили піти прогресивним шляхом - взяти все найкраще від попередника третьої генерації і, по суті, розробити проект з чистого аркуша.

t1.jpg

Саме тому трактори Т серії вийшли такими збалансованими: потужність, продуктивність, паливна ефективність, мінімальні витрати на експлуатацію, комфортна робота для оператора - все на відмінному рівні.

t2.jpg

Розробник передбачив відразу чотири основні модифікації тракторної техніки всередині лінійки «Valtra T Series»:

  • «Direct» (випускається з кінця 2014 року);
  • «Versu» (випускається з кінця 2014 року);
  • «Active» (випускається з кінця 2014 року);
  • «HiTech» (випускається з першого кварталу 2015 року).


НОВІ ФІНСЬКІ ТРАКТОРИ VALTRA T СЕРІЇ: ІННОВАЦІЙНА ТРАНСМІСІЯ POWERSHIFT

Трактори Valtra T серії комплектуються унікальною трансмісією «Powershift», яка складається з двох основних модулів: по суті самої трансмісії і спеціальної гідравлічної системи. Остання дуже тонко і швидко «вловлює» будь-яке навантаження.

Інноваційність Powershift також полягає в інтелектуальній керуючій електроніці «AutoTraction» і новій логіці роботи. Тепер оператор користується педаллю зчеплення тільки для того, щоб запустити мотор. Функції зчеплення при русі трактора «перебрала» на себе педаль гальма - все завдяки керуючій електроніці.

 t3.jpg t4.jpg

У свою чергу педаль газу також працює за новою логікою: тепер оператор, впливаючи на «газ», може впливати не на частоту обертання силової установки, а безпосередньо на швидкість руху трактора.

Таке просунуте і максимально спрощене управління дозволяють оператору приділяти більше уваги управлінню навісним обладнанням трактора, покращує термін служби двигуна і передавальних механізмів. Інтелектуальна електроніка також підвищує плавність руху трактора, що позначається на зменшенні зносу гуми для трактора.

НОВІ ФІНСЬКІ ТРАКТОРИ VALTRA T СЕРІЇ: ОПТИМАЛЬНА СИЛОВА УСТАНОВКА

Всі представники четвертого покоління в рамках серії «Т» комплектуються інноваційними двигунами сімейства «AGCO Power» з робочим об'ємом від 6.6 літрів (базові конфігурації) до 7.4 літра (топові версії). Завдяки вдосконаленій технології «SCR Stage 4» і оптимізованій керуючій електроніці, нові мотори вийшли вельми економічними і дружніми до навколишнього середовища.

У новому поколінні турбіни двигунів AGCO Power оснащуються спеціальним перепускним клапаном, який під управлінням «розумної» електроніки дає відмінну чуйність на дії оператора і гідний крутний момент на не великих обертах. Плавна і практично миттєва чуйність двигуна на дії водія трактора, крім очевидних вигод, збільшує термін служби витратних матеріалів.

t5.jpg

Більше про трактори VALTRA T серії можна дізнатися на сторінці https://zeppelin-agro.com.ua/lp/valtra/t/ та у наших фахівців: 0 800 300 350.

 


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин