Про компанію

Трактори відправляються подорожувати

У 1958 році відомий новозеландський альпініст і мандрівник Едмунд Хілларі очолив експедицію на Південний полюс. Дослідження, яке проходило під його опікою, дало науці багато важливих відомостей про найхолодніший материк на планеті. А тепер хатину на острові Росса, з якої альпініст почав свою подорож, хочуть зробити частиною історичної спадщини Нової Зеландії.

За 60 років постійних холодів барак Хілларі опинився в жалюгідному стані. З метою звернути увагу громадськості на проблему і зібрати гроші на відновлення надбання, нова експедиція ентузіастів проїде по улюбленим місцям сера Едмунда. Для цього вони збираються використовувати ту ж спецтехніку, з якою колись подорожував видатний альпініст. Так, два з трьох тракторів, які колись вирушили підкорювати Південний полюс - моделі Massey Ferguson. Представники компанії запевняють: техніка витримає чотири тижні мінливого клімату Нової Зеландії не гірше, ніж 60 років тому витримала суворе випробування холодом.

"Ми дуже раді тому, що Massey Ferguson допомагатиме нам у досягненні мети. Бренд має дуже сильний зв'язок з сером Едмундом ще з першої експедиції на Південний полюс"- говорить Найджел, учасник програми.

Подорож ентузіастів почалася 23 серпня. Стежити за тим, як просувається їх рух до мети, а також насолоджуватися красою Нової Зеландії можна по хештегу #expeditionsouth. Переконайтеся в тому, що техніка Massey Ferguson не підведе навіть в найсуворіших умовах і впорається з будь-якими поставленими завданнями!

  до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин