Про компанію

Тренінг з освоєння Berthoud Raptor 3240

Компанія «Цеппелін Україна», офіційний дистриб'ютор сільгосптехніки всесвітньо відомих виробників, вперше в Харківській області організувала тренінг для агрономів і операторів стосовно освоєння самохідного обприскувача Berthound Raptor 3240. Одноденний курс навчання проходив на базі господарства ТОВ «Агрофірма ім. Гагаріна» в с. Шелудьківка Харківської області.Спочатку механізатори отримали від кваліфікованих фахівців інформацію про особливості конструкції обприскувача і його експлуатації, нюанси технічних параметрів. У другій частині тренінгу кожен учасник міг закріпити отримані знання на практиці в роботі з самохідним обприскувачем Berthound Raptor 3240.

Крім цього, компанією «Цеппелін Україна» був проведений ще один тренінг для агрономів, під час якого Артем Линник, представник Berthound, розповів про ефективне внесення пестицидів і елементів живлення, а також оптимальний вибір форсунок обприскувача.

Участь у тренінгу взяли представники ТОВ «Агрофірма ім. Гагаріна» та ПП« Агропрогрес», а загальна кількість слухачів склала 9 осіб.

У ході тренінгу оператори покращили свої знання про управління самохідним обприскувачем Berthound Raptor 3240, вивчили детально тонкощі роботи обприскувача, що дозволить їм підвищити ефективність своєї роботи і отримати максимум від можливостей техніки Berthound.

Агрономи, у свою чергу, поліпшили свої знання про внесення пестицидів і елементів живлення за допомогою французької техніки Berthound.Як пояснив менеджер з продажу «Цеппелін Україна» Олег Пінчук, навчання дасть можливість застосовувати цю модель найбільш ефективно і минути труднощі, які виникають через неповноцінне знання техніки. Крім цього, більш професійне управління самохідним обприскувачем значно збільшує термін його експлуатації, що є дуже важливим фактором для фермерських господарств.

Представники компанії «Цеппелін Україна» наголосили на необхідності проведення таких курсів на постійній основі. Їх планують влаштовувати в кожному регіоні раз на рік для покупців усього реалізовуваного компанією асортименту техніки.Нагадаємо, що самохідний обприскувач Berthoud Raptor 3240 відрізняється особливою маневреністю. Високий кліренс обприскувачів в конфігурації з активною повітряною підвіскою осей гарантує стабільність і обробку фактично будь-яких, в тому числі високорослих сільськогосподарських культур.

Детальніше про дану модель обприскувача а розділі Обприскувачі.
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин