Про компанію

Три ефективних рішення для внесення добрив в ґрунт

Три ефективних рішення для внесення добрив в ґрунт

Машини для посіву Falcon за бажанням можуть оснащуватися 3-ма різними системами для внесення матеріалу.

Внесення на глибину 6-8 см між рядами

Актуально, якщо ви сієте зернові культури. Для більшої частини культур краще внесення добрив глибиною на 6-8 см за допомогою однодискових прикочуючих коліс, які розміщені так, що добрива потрапляють завжди між рядами на глибину в межах 3-4 см нижче насіння. Перевагою даного рішення виступає низький тяговий опір і можливість внесення необхідної кількості матеріалу до 300 кг/га для підживлення протягом усього терміну вегетації.

Рекомендовані добрива на основі азоту. Коріння наповнюються накопиченим матеріалом на окремому етапі розвитку рослин і можуть поступово вбирати в себе поживні компоненти протягом усього вегетаційного терміну.

Внесення на глибину 10-20 см між рядами або в ряд

Дане рішення доцільно в тому випадку, коли була проведена заміна передньої секції попередньої обробки з диска на долото. Вузькі долота, які розміщуються в три рядка, удобрюють ґрунт на глибині 10-20 см або між двома рядами або в сам ряд насіння. Імовірність внесення добрив в парні рядки досягається завдяки системі бічного зсуву задньої секції на 0,5 кроку ряду. Посів лише парними сошниками з одночасним внесенням матеріалу в ряди доцільний, наприклад, для олійних культур, які «люблять» глибоке розпушування кореневища.

Що стосується зернових, то тут краще віддати перевагу долотовому розпушуванню між рядами з внесенням добрив глибиною 10-15 см. Норма може досягати близько 300 кг/га для підгодівлі усього вегетаційного терміну. За рахунок більшої глибини внесення добрив дана технологія зручна й для добрив з великим числом азоту. При більшій глибині внесення більший вміст азоту ніяк не впливає на розвиток кореневища, які починають поглинати корисні компоненти з добрив при добре розвиненій системі кореневища. Сильна коренева система сприяє поліпшенню стану культур під час засухи та збільшує стабільність сходження.

Три ефективних рішення для внесення добрив в ґрунт
Три ефективних рішення для внесення добрив в ґрунт
Внесення добрив до насіння

Дискові сівалки Falcon дають можливість внесення добрив до насіння. Даний метод доцільний при внесенні стартових комбінованих добрив. Норми даних добрив варіюються в рамках 25-100 кг/га. При даних значеннях забезпечується швидкий старт росту рослин, збільшується стійкість перед бур'янами та з'являється висока здатність до опірності захворюванням і паразитам на ранньому етапі дозрівання. Але цей метод необхідно обов'язково поєднувати з іншим традиційним методом внесення добрив для забезпечення оптимального живлення культур протягом усього вегетаційного періоду. Інакше сходження культур також може бути зменшена в порівнянні з іншими методами.

Сівалки Falcon PRO відрізняються можливістю внесення гранульованих добрив у величезній кількості до насіння при посіві великими смугами. За рахунок внесення добрив по всій площі вдається вносити добрива до 200 кг/га без особливого негативного впливу на врожайність насіння і їх подальше зростання. З цієї причини може бути забезпечено живлення більшої частини культур і при застосуванні повільно діючих засобів вдається забезпечити комплексне живлення рослин протягом усього вегетаційного періоду.

до всіх новин

інші Новини

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше

12.05.2023

Плуг Multi Leader XT від KUHN
дізнатись більше

05.05.2023

Навісний оборотний плуг KUHN MASTER 123
дізнатись більше
перейти до всіх новин