Про компанію

Центр відновлення компонентів завжди відкритий для клієнтів

6 листопада 2014 компанія «Цеппелін Україна» вітала в Центрі відновлення компонентів (Комсомольск) своїх клієнтів. Це вже другий День відкритих дверей, коли всі бажаючі партнери можуть відвідати ремонтну зону, познайомитися з процесом відновлення двигунів. Вже ні для кого не секрет, що відновлення двигунів САТ® - це унікальна послуга, що надається «Цеппелін Україна». Відремонтований двигун має моторесурс, який практично дорівнює новому. Завдяки цьому власники техніки САТ® та іної, на якій встановлені двигуни САТ®, значно економлять свої витрати на обслуговування машин - замість покупки нових вузлів і агрегатів можна отримати компоненти з оновленими характеристиками і ресурсом.

 

Разом з інвестиціями в приміщення, обладнання, компанія «Цеппелін Україна» піклуватися також про кваліфікацію співробітників, якості обслуговування і задоволеності клієнтів. Подібні заходи компанія планує зробити традиційними, всі бажаючі можуть відвідати Центр, оцінити його можливості та вигоди співробітництва.

 

Крім цього наша компанія пропонує спеціальні умови по відновленню двигунів в зимовий період, а саме 25% знижки на запасні частини, використані для ремонту двигуна, 15% знижки на ремонтні роботи, попередня діагностика за стандартами Caterpillar на території клієнта зі знижкою 15 %. більше подробиць тут.

Більше інформації про Центр відновлення компонентів можна знайти тут.
до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше

11.01.2021

Огляд переваг тракторів Valtra T-серії.
дізнатись більше
перейти до всіх новин