Про компанію

«Цеппелін Україна» дипломований учасник виставки «АГРО 2014»


Сільськогосподарська техніка та агрегати на стенді компанії «Цеппелін Україна» представлені всесвітньо відомими брендами – CHALLENGER® , FENDT®, MASSEY FERGUSSON®, BOURGAULT®, GREGOIRE BESSON®. Будучи офіційним дистриб’ютором корпорації AGCO та ексклюзивними дилерами компанії BOURGAULT® та Caterpillar® компанія презентувала не лише техніку, а й оригінальні запчастини та мастильні матеріали.  


Потужний гусеничний трактор Challenger модель MT 865C розрахований на експлуатацію в самих жорстких умовах – 24 години на добу, день за днем, сезон за сезоном. Це ідеальне рішення як для фермерських господарств, так і для для крупних агрохолдингів. Один гусеничний трактор замінює роботу декількох колісних тракторів, продуктивність господарства при цьому лише зростає. Саме завдяки високим експлуатаційним характеристикам, трактор завоював відмінну репутацію у провідних сільськогосподарських підприємств України та світу.  


Високотехнологічний трактор FENDT Vario 900 поєднує в собі всі найкращі якості німецького машинобудування. Трактор оснащений двигуном 360 к.с., володіє неймовірним тяговим зусиллям та потужністю, розвиваючи максимальну транспортну швидкість до 60 км/г. На тракторі встановлена найсучасніша безступінчаста трансмісія Vario, що забезпечує найкращий ККД при робочій швидкості від 8 до 16 км/год. До кінця вересня «Цеппелін Україна» проводить акцію «До різдвяного Мюнхену разом з Fendt». Сільгоспвиробники, які придбають з 15 травня по 30 вересня трактор Fendt 900 Vario, отримають можливість відвідати завод, на якому виробляють трактори Fendt (Марктобердорф, Німеччина)
Цьогоріч компанія «Цеппелін Україна» для українських аграріїв презентувала новинку 2014 року – зернозбиральний комбайн Massey Fergusson 7370 з унікальною жаткою FreeFlow для обмолоту ранніх зернових культур. Клавішний комбайн поєднує в собі простоту, надійність і відмінні експлуатаційні показники: двигун AGCO Power; під відбійним бітером розташоване активне підбарабання, яке забезпечує додаткові 14 градусів охоплення із зовнішнього боку головного підбарабання; соломотряс має чотири ступені з «активними стінами». 

             

Супер літню акцію пропонує своїм клієнтам компанія «Цеппелін Україна» спільно з корпорацією АГКО. До 30 вересня діє пропозиція «В Європу разом з Massey Ferguson та Challenger». За умовами цієї акції клієнти, які придбали будь-яку одиницю нової техніки Massey Ferguson або Challenger, гарантовано отримують приз. Одним із головних призів є поїздка до Венеції. Правила доволі прості - потрібно купити трактор потужністю від 140 к.с., комбайн або навантажувач, а якщо господарство придбає дві одиниці вищезгаданої техніки, то отримає безкоштовну поїздку на двох осіб.
до всіх новин

інші Новини

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше

12.05.2023

Плуг Multi Leader XT від KUHN
дізнатись більше

05.05.2023

Навісний оборотний плуг KUHN MASTER 123
дізнатись більше
перейти до всіх новин