Про компанію

Цеппелін представив аграріям «ідеальний» комбайн

PIR _0004.jpg

Компанія «Цеппелін Україна» спільно з компанією AGCO в Одеській області провели першу демонстрацію зернозбирального комбайна Fendt Ideal. Комбайн також буде доступний у двох варіаціях потужності - 8Т 538 к.с. і 9Т 647 к.с.

Даний комбайн вперше представлений в країнах Східної Європи. Він розроблений з нуля й орієнтований на високопродуктивні господарства, які хочуть отримувати максимально швидке та ефективне прибирання на полях. Демонстрації відбудуться в чотирьох регіонах України.

PIR _0305.jpg

PIR _0463.jpg

«У 2011 році виникла ідея створення такої машини, ми проводили багато досліджень в лабораторних умовах, і вже в 2013 році перші прототипи комбайна вийшли на поля по всьому світу. Саме аграрії нам говорили про недоліки, які ми постійно покращували і додавали потрібні функції», - говорить продукт-фахівець із зернозбиральної техніки AGCO Віталій Панічерський.

Він також додав, що при розробці компанія зробила акцент на швидкість збирання, якість зерна та економію палива.

PIR _0844.jpg

Крім найбільшого бункера, унікальної системи обмолоту та сепарації Helix, ротора довжиною 4,85 м і діаметром 600 мм та молотарки, яка має оригінальну форму розташування живлячих витків, бітерів і пальців, що дозволяє зберегти цілими зерна й рівномірно завантажити ротор, комбайн оснащений системою IDEALharvestТМ.

Дана система дозволяє візуалізувати потік зерна, що збирається, в режимі реального часу.

«Система IDEALharvestТМ аналізує всі процеси на програмному рівні і при необхідності корегує їх незалежно від оператора. Крім цього, система дозволяє керувати комбайном з планшета, перебуваючи не в кабіні, а на відстані 2 км від нього», - говорить Віталій Панічерський.

PIR _0940.jpg

Швидкість вивантаження - 210 л/сек, що на третину більше, ніж у найближчих аналогів. Система управління ScrollSwing дозволяє оператору комбайна легко і акуратно переміщати трубу в процесі розвантаження.

Нова жатка PowerFlow, якою обладнаний Fendt Ideal, має ширину захвату 12,2 м і забезпечує рівномірне надходження зерна.

PIR _1827.jpg

При всій своїй високій потужності Fendt Ideal здійснює мінімальний тиск на ґрунт, завдяки вузькій рамі і гусеничному рушію TrackRide.

Власник ПП «СЕРВІГ» (Одеська обл.) Сергій Горобець зазначив, що постійно проводять Дні поля на базі свого підприємства, оскільки потрібно завжди стежити за новинками, і тільки так вони зможуть йти в ногу з часом. «У нашому господарстві є вже трактори Fendt, і, звичайно, дивимося на Fendt Ideal, оскільки сьогодні для кожного аграрія дуже важливо в короткі терміни зібрати врожай, а з такою машиною це можна зробити», - сказав Сергій Горобець.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин