Про компанію

Цеппелін Україна успішно проводить відновлення двигунів та інших компонентів

Вже понад шість років Цеппелін Україна ремонтує двигуни та інші великі компоненти на базі центру по відновленню компонентів (Component Rebuild Center) в м. Горішні Плавні Полтавської області. Це виробнича лінія, що представляє собою новітнє технологічне обладнання для механічної обробки, монтажу та тестування. Як годинниковий механізм виробничі процеси розраховані до хвилин, регламентовані витрати часу і матеріалів, склад супутніх запчастин, обладнання світового класу.

news1.png

Крім двигунів кар'єрних самоскидів і бульдозерів, тепер ми успішно здійснюємо капремонти двигунів сільськогосподарської техніки. Швидкість, надійність, гарантія - три невід'ємних складових, які особливо важливі в сільськогосподарському бізнесі. Ми тестуємо двигун з повним навантаженням прямо в майстерні - ви отримуєте відновлений за всіма стандартами компонент в узгоджений термін.

news2.png

Основа Виробничо-технічної бази - це стенд для випробування двигунів (Engine Test Stand) з повною системою охолодження. В основу роботи стенду випробування двигунів покладена динамометрична система, що дозволяє безпечно створювати контрольоване навантаження на двигун. При використанні динамометричної системи двигун може коректно працювати в рамках всього діапазону потужності без необхідності введення його в експлуатацію. Недоліки збірки можуть бути виявлені ще до того, як двигун встановлений на шасі, і фактична оцінка робочого стану двигуна може бути проведена заздалегідь.

news3.png

При завчасному плануванні капремоту доступні додаткові знижки. Більше інформації можна отримати у наших представників з продажу запчастин і сервісу.

до всіх новин

інші Новини

Black Fendt – тільки у чорну п'ятницю!
Black Fendt – тільки у чорну п'ятницю!

Тільки у чорну п'ятницю Black Fendt зі знижкою!

26.11.2020

26.11.2020

Три ефективних рішення для внесення добрив в ґрунт
дізнатись більше

25.11.2020

Результати Fendt Momentum Crop Tour 2020
дізнатись більше

25.11.2020

Унікальна пропозиція до Чорної п'ятниці!
дізнатись більше

23.11.2020

Новий комбайн Fendt Ideal 8 відправився працювати на Сумщину
дізнатись більше
перейти до всіх новин