Про компанію

Цеппелін Україна на виставці АгроЕкспо 201629 вересня в Кропивницькому (Кіровограді) стартувала міжнародна виставка АгроЕкспо 2016. Це найбільший аграрний захід у Східній Європі, на якому зберуться світові виробники і представники вітчизняних сільгосппідприємств.

У цьому році на відкриття виставки приїхав міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Македонії в Україну Столі Змейкоскі.

На виставці свою продукцію представляють близько 600 учасників, серед них і Цеппелін Україна - офіційний дилер Сhallenger, Fendt, Massey Ferguson, Gregoire Besson, Rabe та інших брендів.

Родзинкою виставки є можливість проведення демонстрацій техніки на полігоні площею понад 6 га. Для безкоштовного тест-драйву компанія Цеппелін Україна надала трактор Fendt 724 Vario (ном. потужність - 220 к.с.) та навантажувач Сat® 407C.

Діапазон тематичних виставок на АгроЕкспо2016 досить різноманітний - це рослинництво, тваринництво, технології, транспорт, спецтехніка, екологія, лісове і присадибне господарство. Тут кожен знайде щось цікаве. Приїжджайте на АгроЕкспо 2016 за новим досвідом, технікою і враженнями!

Запрошуємо вас відвідати експозицію нашої компанії, подивитися на роботу техніки в "польових умовах" та отримати вигідну комерційну пропозицію!

  


до всіх новин

інші Новини

20.09.2021

Огляд кабіни гусеничного трактора Fendt 900 Vario MT
дізнатись більше

16.09.2021

Демо-тур Fendt IDEAL на Сумщині!
дізнатись більше

16.09.2021

Переваги комбінації Farmet Kompaktomat з дробильними котками
дізнатись більше

15.09.2021

Демо-тур комбайну Fendt Ideal в Харківській області!
дізнатись більше
перейти до всіх новин