Про компанію

Цеппелін Україна на виставці АгроЕкспо 201629 вересня в Кропивницькому (Кіровограді) стартувала міжнародна виставка АгроЕкспо 2016. Це найбільший аграрний захід у Східній Європі, на якому зберуться світові виробники і представники вітчизняних сільгосппідприємств.

У цьому році на відкриття виставки приїхав міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Македонії в Україну Столі Змейкоскі.

На виставці свою продукцію представляють близько 600 учасників, серед них і Цеппелін Україна - офіційний дилер Сhallenger, Fendt, Massey Ferguson, Gregoire Besson, Rabe та інших брендів.

Родзинкою виставки є можливість проведення демонстрацій техніки на полігоні площею понад 6 га. Для безкоштовного тест-драйву компанія Цеппелін Україна надала трактор Fendt 724 Vario (ном. потужність - 220 к.с.) та навантажувач Сat® 407C.

Діапазон тематичних виставок на АгроЕкспо2016 досить різноманітний - це рослинництво, тваринництво, технології, транспорт, спецтехніка, екологія, лісове і присадибне господарство. Тут кожен знайде щось цікаве. Приїжджайте на АгроЕкспо 2016 за новим досвідом, технікою і враженнями!

Запрошуємо вас відвідати експозицію нашої компанії, подивитися на роботу техніки в "польових умовах" та отримати вигідну комерційну пропозицію!

  


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин