Про компанію

Цеппелін Україна відкрила дистриб'юторський центр в Одеській області

15 серпня відбулося відкриття регіонального представництва компанії «Цеппелін Україна» в Одеській області. На 17-му кілометрі траси Одеса-Київ відкрився сервісний центр з шоурумом, ремонтною майстернею і складом запчастин.


У новому центрі представлена дорожньо-будівельна техніка Caterpillar і SEM, трактори і комбайни Fendt, а також причіпне обладнання. Офіційним дистриб'ютором цих марок сільгосптехніки в регіоні є «Цеппелін Україна».

«Ми не просто говоримо про підтримку клієнтів в регіоні, а й показуємо, що це означає, - зазначив на відкритті центру генеральний директор «Цеппелін Україна» Хайко Крайзель. - Це не просто красивий офіс, як, наприклад, в столиці. Тут треба бути поруч з клієнтом. Тому ми відкриваємо нову ремонтну майстерню і склад. Я пам'ятаю, як ще кілька років тому ми думали про те, як наша компанія переживе кризу. І сьогодні, коли ми відкриваємо цей центр, для мене це означає, що криза закінчена».

Для перших гостей центру була проведена екскурсія. Відвідувачі ознайомилися з демонстраційними зразками техніки, своїми очима побачили ремонтну майстерню і вже заповнений запасними частинами склад.

На думку директора з маркетингу AGCO в Східній Європі Антона Костирко, далеко не у всіх європейських дистриб'юторів AGCO є такі сервісні центри, які «Цеппелін» відкриває в Україні.

«Це і є стратегія успіху, коли компанія не зводить для себе хмарочоси в столиці, а відкриває хороші сервісні центри в регіонах. Ми дуже раді, що «Цеппелін» представлено в Одесі, що компанія інвестує і час, і ресурси для того, щоб той сервісний центр, в якому будуть обслуговуватися клієнти і техніка AGCO, був правді на європейському рівні», - підкреслив Антон Костирко.

Серед гостей свята були і аграрії, які вже працюють з технікою Fendt, в разі потреби вони зможуть отримувати оперативну інформаційну та технічну підтримку з боку центру «Цеппелін».

«Уже два роки користуємося технікою Fendt. Ми придбали два трактори 7 і 9-ї серій. Трактор сьомої серії відпрацював у нас вже рік, напрацювання майже 2 тис. мотогодин. На машині нічого не міняли, вона проходить тільки сервісне обслуговування. Два тижні тому поставили 936-й трактор. Відгуки позитивні, мінусів не бачимо», - зазначає Віктор Мазурок, інженер сільгосппідприємства «Сервіг».


Обслуговуванням техніки в одеському представництві «Цеппелін Україна» займається сертифікована команда механіків, яка щорічно проходить підвищення кваліфікації на заводах виробників в Європі і Америці. Повноцінна діагностика і капітальний ремонт техніки буде здійснюватися безпосередньо в центрі. Ремонтна бригада працює і з виїздом в господарства - автомобіль техпідтримки в будь-який момент готовий вирушити в райони області.

Більше фото з заходу дивіться у розділі Фотогалерея.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин