Про компанію

Цеппелін Україна відкрила дистриб'юторський центр в Одеській області

15 серпня відбулося відкриття регіонального представництва компанії «Цеппелін Україна» в Одеській області. На 17-му кілометрі траси Одеса-Київ відкрився сервісний центр з шоурумом, ремонтною майстернею і складом запчастин.


У новому центрі представлена дорожньо-будівельна техніка Caterpillar і SEM, трактори і комбайни Fendt, а також причіпне обладнання. Офіційним дистриб'ютором цих марок сільгосптехніки в регіоні є «Цеппелін Україна».

«Ми не просто говоримо про підтримку клієнтів в регіоні, а й показуємо, що це означає, - зазначив на відкритті центру генеральний директор «Цеппелін Україна» Хайко Крайзель. - Це не просто красивий офіс, як, наприклад, в столиці. Тут треба бути поруч з клієнтом. Тому ми відкриваємо нову ремонтну майстерню і склад. Я пам'ятаю, як ще кілька років тому ми думали про те, як наша компанія переживе кризу. І сьогодні, коли ми відкриваємо цей центр, для мене це означає, що криза закінчена».

Для перших гостей центру була проведена екскурсія. Відвідувачі ознайомилися з демонстраційними зразками техніки, своїми очима побачили ремонтну майстерню і вже заповнений запасними частинами склад.

На думку директора з маркетингу AGCO в Східній Європі Антона Костирко, далеко не у всіх європейських дистриб'юторів AGCO є такі сервісні центри, які «Цеппелін» відкриває в Україні.

«Це і є стратегія успіху, коли компанія не зводить для себе хмарочоси в столиці, а відкриває хороші сервісні центри в регіонах. Ми дуже раді, що «Цеппелін» представлено в Одесі, що компанія інвестує і час, і ресурси для того, щоб той сервісний центр, в якому будуть обслуговуватися клієнти і техніка AGCO, був правді на європейському рівні», - підкреслив Антон Костирко.

Серед гостей свята були і аграрії, які вже працюють з технікою Fendt, в разі потреби вони зможуть отримувати оперативну інформаційну та технічну підтримку з боку центру «Цеппелін».

«Уже два роки користуємося технікою Fendt. Ми придбали два трактори 7 і 9-ї серій. Трактор сьомої серії відпрацював у нас вже рік, напрацювання майже 2 тис. мотогодин. На машині нічого не міняли, вона проходить тільки сервісне обслуговування. Два тижні тому поставили 936-й трактор. Відгуки позитивні, мінусів не бачимо», - зазначає Віктор Мазурок, інженер сільгосппідприємства «Сервіг».


Обслуговуванням техніки в одеському представництві «Цеппелін Україна» займається сертифікована команда механіків, яка щорічно проходить підвищення кваліфікації на заводах виробників в Європі і Америці. Повноцінна діагностика і капітальний ремонт техніки буде здійснюватися безпосередньо в центрі. Ремонтна бригада працює і з виїздом в господарства - автомобіль техпідтримки в будь-який момент готовий вирушити в райони області.

Більше фото з заходу дивіться у розділі Фотогалерея.

до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин